Noční jízda (2013)

95 % filmu člověk kouká na Hardyho v autě, jak řeší několik problémů najednou. A není to vůbec nuda!

Tanečník (2016)

Geniální lidi mívají často složitý život. Sergej Polunin je jedním z nich. Tento dokument jeho život velice hezky dokumentuje. To, jaký je geniální tanečník, jak vyrůstal téměř bez rodiny a jak se to něm podepsalo. Proložené je to sestřihy z jeho vystoupení. Ač nebaleťák, některá jeho vystoupení mně opravdu brala dech.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Od doby Zběsílé jízdy Mad Maxe jsem asi neviděl nějakej pořádněj akční nářez, kde by to jelo od začátku do konce. A Artuš to moc nevylepšil. Hodně se tam kecá, akce je pomálu, není moc originální a padlých hrdinů mi není ani moc líto. Když už chce někdo konkurovat Excaliburu, musí na to asi jít trochu jinak. Hudba a povedené triky to trochu zvedly, ale jinak spíš slabší průměr.

Vetřelec: Covenant (2017)

Pomoc. Já chci Ripleyovou. Já chci Vetřelce, co celou dobu skoro neuvidím. Já chci mít husí kůži. Já chci Vetřelce, kde nebudu muset dumat nad tím, co mi chtěl stárnoucí režisér říct a o čem vlastně ten vesmír je.

Ten, který přežil (2015)

Ryze apokalyptické, naturalisticky nafilmované a zahrané a nebojící se ukázat i věci, které v jiných filmech, honosících se přívlastkem hororové neuvidíte.

Vražda na večeři (1976)

Hrozná prdel od samého začátku. Ke konci to trochu zpomalilo a těch několik dějových přemetů filmu malinko uškodilo, ale to nic nemění na tom, že jsem se výborně pobavil.

Provedu! Přijímač (2017) (seriál)

Výborný dokument. Trochu jsem změnil názor na lidi, co se tam hlásí - musí tam i ten, co chce dělat doktora u letecké záchranky. A jak tam každého bez rozdílu pohlaví masí, to bych teda nevydržel :-)

Gia (1998) (TV film)

Prostě zase jeden vzestup a pád jedné "hvězdičky" A bohužel ani ne moc dobře podaný - všechno ve zkratkách a upravené pro americké publikum (samozřejmě se sladkobolným koncem). Jediná zajímavá linka byla s Lindou. A Angelina JOlie byla rozhodně lepší než ve svých pozdějších rolích.

Noční recepční (2016) (seriál)

Takové ploché a scénáristicky plytké. Jedině charisma Hugha Laurie mně dokázalo jakž takž držet u telky. Vlastně jsem zůstal, abych se dověděl, jak ho chrabrý superagent dostane. Na rozdíl od Bonda, který je velkou nadsázkou a člověk dokáže odpustit scénáristům naprosto nereálné situace a akce, tady si to hrálo na důležito a tak se ty nepředstavitelné a nereýálné situace dost špatně zkousávaly.

Duši neprodám (2016) (TV film)

Nesympatický hrdinky a ještě nesympatičtější zpracování. Nechat ty blbky bez pomoci mluvit a jen tak pozorovat, co tam (ne)dělají nebyl opravdu dobrý nápad. To by režisérka musela mít k ruce nějaký lepší materiál.