Super náhradník (2006)

Děj je sice lehce předvídatelný, ale já se dobře pobavila, pro mě tři hvězdičky, čtvrtou dávám za Channinga :)

Kam čert nemůže (1959)

Zajímavý námět, první půlka tajemná se sympatickou a půvabnou Janou Hlaváčovou. Druhá část, odehrávající se na vesnici, mě velmi bavila, a to hlavně zásluhou skvělých komiků Brodského, Sováka a Hrušínského.

Fakulta (1998)

Dobrá zábava, děj odsýpá a dobře typově obsazení herci - zaujal mě hlavně Robert Patrick jako tělocvikář, ten byl fakt krutej a taky Josh Hartnett v roli studenta rebela.

Blbec k večeři (2010)

Nevtipná slátanina, jednu hvězdu dávám za vycpané myšičky.

Živelná pohroma (1999)

Zábavný film, Sandra se mi velmi líbila, zato Affleck průměr. Líbila se mi scéna s havárií letadla a striptýz v baru. Konec mě docela překvapil, to jsem nečekala.

Kobra (1986)

Jeden z prvních filmů, co jsem viděla v 80. letech na VHS a znovu se na něj ráda podívám, prostě klasika. Slyovy hlášky jsou skvělý i jeho image drsňáka, taky jeho kára je parádní. A hlavní záporák je skvělej, přímo odpornej. Je to dobrá akční jízda.

Zápisník jedné lásky (2004)

Obvykle romantické filmy příliš nevyhledávám, ale riskla jsem to, k čemuž přispělo i dosti vysoké hodnocení. Film mě vůbec nezklamal, ba naopak - příběh zamilované dvojice se mi velmi líbil, také i oba hlavní představitelé. I když zápletka byla od začátku jasná, nevadilo mi to. Pro mě je to dojemný a krásný příběh.

Jak jsem přežil (2009) (seriál)

Je to skvělý seriál, i když značně depresivní. Příběhy jsou velmi dojemné a pokaždé mě dostanou.

Dům u jezera (2006)

Film se mi velmi líbil, i když obvykle romantické filmy nevyhledávám. Lidský a zajímavý příběh dvou lidí, kteří k sobě našli cestu, i když každý žil svůj život v jiné časové rovině. Oba herce mám ráda, řekla bych, že spolu tvoří pěkný pár. I když nemám ráda happy end, oběma jsem přála, aby se nakonec setkali. Velmi se mi líbila scéna, když venku tančili, i píseň Paula McCartneyho. Taky samotný dům se mi líbil i to, že hlavní hrdina byl architekt. Ráda se na tento film podívám znovu.

Kokain (2001)

Úžasný příběh drogového dealera. Velmi zajímavý děj s mnoha zvraty, ty dvě hodiny mi velice rychle uběhly. Johnny Depp podal skvělý výkon, nelze mu nefandit, je to opravdu skvělý herec. Zaujaly mě opravdu nápadité kostýmy i jeho postupná proměna, různé dobové účesy. Též se mi moc líbil výkon Raye Liotty v roli jeho otce. A ten dojemný konec, to mě dostalo...Zkrátka jeden z životních příběhů, ke kterému se ráda vrátím.