Millerovi na tripu (2013)

Teda nic moc, na komedii dost slabý, sice to celkem odsýpalo, ale téměř jsem se nezasmála. Jednu hvězdičku přidávám za Jennifer, její tanec nemá chybu!

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010) odpad!

Tomu teda říkám kravina na entou, musela jsem to asi v půlce vypnout, což normálně nedělám, spíš se divím, že jsem u toho vydržela tak dlouho. Nejspíš je to film pro puberťáky, co paří na PC, mě to vůbec nijak neoslovilo. Děj žádnej, vtip žádnej, hlavní hrdina totálně nesympatický looser.

Bez hranic (2013) (seriál)

Dobrá kriminálka, zajímavé případy. Sleduju hlavně kvůli Fichtnerovi, jeho postava je zajímavá. Potěší čeští herci i prostředí.

Hannibal (2013) (seriál)

Tak to mě dost baví, ponurá atmosféra, krvavé a zvrhlé vraždy a hlavně charismatický Mads Mikkelsen v roli Hannibala, ten je naprosto skvělý! A ty jeho hostiny z vnitřností, to je fakt zvrhlost, jak je servíruje nic netušícím hostům. I jeho hra s nic netušícím Willlem. Výborný thriller.

Babovřesky (2013) odpad!

Film jsem zhlédla jen z důvodu, abych zjistila, jestli je to fakt takový shit, jak se všude píše. A to teda stoprocentně je! Absolutně nechápu, jak se to někomu může líbit, děj žádný, humor žádný, prostě ubohost a zhovadilost na ultimum.

Signál (2012)

Zajímavý námět, zábavné. Herci typově dobře vybraní, jak ústřední dvojice Dyk a Hádek, tak i jednotliví vesničané. Karel Roden jako vždy výborný, jak pobíhal s brokovnicí, i Jiří Menzel zaujal v roli fyzika v důchodu. Zajímavá pointa s pomníkem. Čekala jsem mnohem horší film vzhledem k hodnocení, nakonec jsem byla příjemně překvapena.

Svatá čtveřice (2012)

Zajímavý námět, ale nudně podaný. Vtipy taky žádné, jen postava Luďka Munzara se mi líbila a taky ten krásný modrý plot.

Pár správných chlapů (1992)

Trochu nuda, mohlo to mít větší spád. Jack Nicholson byl jako vždy skvělý, hlavně v závěru v soudní síni.