Cesta do Rokycan (1981) (TV film)

To prostě nemá chybu! Úžasné herecké výkony, skvělé dialogy, vtip...a přitom je to velmi pravdivé, jeden se v tom vidí.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Zajímavý seriál, příběhy ze života, některé jsou více povedené, jiné méně. Zaujala mě Tatínkova holčička, opravdu silný příběh, Miroslav Etzler zahrál roli otčíma opravdu skvěle.

Magnolia (1999)

Skvělý film, který nutí k zamyšlení o životě, minulosti, která nás ovlivňuje, ať chceme nebo ne, o schopnosti odpuštění...Hudba též výborná, i herecké výkony - nejvíce mě zaujali Tom Cruise a John C. Reilly. A déšť žab. To se prostě musí vidět, ty 3 hodiny stojí za to.

Sex ve městě 2 (2010)

Mě se to líbilo - byli tam sexy chlapi, krásné kostýmy a exotické prostředí, Samanthiny hlášky...prostě taková nenáročná oddychovka pro pobavení.

Dům z karet (1993)

Příběh byl zajímavý, i když snaha matky vyřešit problém sama nemusí být zrovna nejlepší způsob. Matce se povedlo vrátit dceru zpátky do života jen proto, že nebyla autistka, jen vykazovala některé rysy typické pro autismus a její stav byl spíše jen psychický způsobený ztrátou otce a touhou po něm. Výkony herců byly dobré, líbily se mi některé scény, např. ta na střeše, pomalovaná holčička barvami. Také byla zajímavě ukázaná práce s autistickými dětmi. Jednu hvězdičku musím strhnout za ten kýčovitý konec, to bylo opravdu přehnané, jak nějaké sci-fi.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Nuda, strašně rozvláčný...nejhorší byl ten konec, vydržela jsem jen silou vůle, abych to viděla celý - ale škoda 3 hodin :( již nikdy více. Jednu hvězdičku dávám za obsazení - Hopkins, krásná Claire Forlani, druhou za srážku s autem :) a rozhovor se starou ženou v nemocnici.