Ranař (2011)

Od filmu som čakal oveľa viac. Jednou vetou - Nebavilo ma to. Jedine čo ma na filme aspoň kúsok potešilo bol môj obľúbený herec Seann William Scott. Mám rád hokej a samozrejme hokejové filmy, no tento film ma vôbec nenadchol.

Góóól! (2005)

5 hviezdičiek bez debaty! Som milovník športových filmov a tento sa mi veľmi páčil. Príbeh o tom ako treba na sebe makať, ak sa chceme dostať čo najďalej. Taktiež sympatický herec a výborný príbeh. Čo viac dodať? Len to, že odporúčam vám to pozrieť :)

Pokoj v duši (2009)

Na slovenské pomery je to vynikajúca dráma. Film bol celkom dobrý, ale za krásnu pesničku k filmu od Jany Kirschner dávam 4 hviezdy.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Celkom príjemná akčná komédia na nudný večer. Počas filmu som si užil mnoho zábavy hlavne pri scénkach zo Chris Tuckerom. Ale veľmi ma to neohúrilo. 5/10

Klub sráčů (2000)

2 vymletý nadržanci sa vyberú na Ibizu aby si konečne zašukali... čo viac dodať? No nebudem klamať, pár krát som sa zasmial a to je hlavné.

Policejní akademie (1984)

Moja obľúbená komédia z detstva. Táto prvá časť policajnej akadémie je oproti ostatným častiam úplne bezkonkurenčná.

SOS (2004) (pořad)

Staré dobré SOS. Videl som asi každú čast a vždy som sa nesmierne bavil. Dávam 5 hviezd!

Plameny vášně (2003) (seriál)

1 hviezda za krásne tri sestričky :D

Americká kletba (2005)

Vôbec som nečakal, že film takto na mňa dobre zapôsobí. Bol som milo prekvapený. Aj keď pár scén nebolo poriadne premyslených nezdržím sa a dám 4 hviezdy za tú vynikajúcu atmosféru počas filmu.