Dospělost (2008)

Myslím, že príbehovo niečo slabšie od jednotky, no napriek tomu sa mi film veľmi páčil. Bolo tam síce menej "zábavy" a bláznenia, ktoré sa mi tak páčilo v jednotke, ale o to viac emotívnejších scén. Tak ako som v jednotke Sama (Noela Clarkeho) v jednotke nenávidel, tak veľmi sa mi v tejto druhej časti zapáčil a dokonca mi ho bolo miestami ľúto. Postavy oveľa vyspelejšie, no niektoré ešte stále hlúpe tak ako v jedničke.. S Adulthood som spokojny - 70% ... P.S: Koľko krát si preboha Sam dal v tom filme kapucňu na hlavu?

Gravitace (2013)

Konečne som sa dostal k ospevovanému filmu Gravity a ak mám byť úprimný, celkom som ostal sklamaný. Čakal som o niečo viac napätia a inú atmosféru. A tiež by sa mi vo filme viac páčilo, lepšie uvedenie a predstavenie postáv, aby sa dalo ľahšie vžiť do úloh postáv. Vo filme mi bol fakt sympatický George Clooney. P.S - soundtracky k filmu sú luxus..

To byl zítra flám (2010)

Taký ľahký,zábavný,pohodový filmík na nudné poobedie :-)

M is for Mobile (2013)

Tak toto sa mi fakt páčilo, kľudne by som si vedel predstaviť s takýmto nápadom aj celovečerák, samozrejme s lepším spracovaním. P.S - kľudne sa to mohlo volať S is for Selfie :D

M is for Malnutrition (2013)

Na slovenské pomery určite veľká kvalita = dobrá pointa, atmosféra, zombie sú skvelo upravený a hudobná stránka bez najmenšej chybičky. Len tak ďalej..

Lights Out (2013)

Na takýchto kratkometražných hororoch je najlepšie to, že nemusíte dlho čakať kým sa to rozbehne, ale tá atmosféra a lekačky nás obklopujú od začiatku. Lights Out určite skvelé = atmosféra, lekačk(a)y, napätie...

Thanatomorphose (2012)

Ak sa vám páčil film Contracted, určite vás osloví aj Thanatomorphose (kurva to je ale názov..), lenže možte počítať asi o 60% vačší brutal, keďže niektoré scénky sú fakt "vydarené".. Určite možem film zaradiť medzi najnechutnejšie horory aké som kedy videl. Možno to bude tým, že som kvalitný krvavý horor dávno nepozeral, ale toto bol fakt (ne)príjemný hororový zážitok..

The Black Hole (2008)

Zaujímavá ukážka nenásytnosti, pekne..

Vyměřený čas (2011)

Konečne som sa po dvoch mesiacoch dostal k dákemu filmu. Aby som po takom dlhom čase neostal znechutený, tak som to trošku riskol s scifi žánrom, keďže scifi nepatrí medzi žánre, ktoré preferujem. Ukázalo sa, že som nemusel ostať znechutený, ale práve naopak, som totálne spokojný, dostalo sa mi to čo som požadoval = originalita, miestami zábava, nie náročený scénar a celkovo takéto jednoduché scifi namňa posobí lepšie ako nejaké premakané z milionmi efektov a nadprirodzenými silami atď... Treba vyzdvihnúť aj výkony hercov, hlavne Justina Timberlakea, ktorý ma svojím výkonom príjemne prekvapil. Po hudobnej stránke tiež všetko, ako som si predstavoval. Silných 75% !

Trainspotting (1996)

Film, ktorý môžete vidieť aj 100x aj tak nikdy neomrzí...