Volání o pomoc (2007)

Sandler hlavní psychicky narušenou postavu ztvárnil skvěle a ani Cheadle se nenechal zahanbit. Film má sice pomalejší rozjezd, ale rozhodně stojí za to ho shlédnout.

Americký gangster (2007)

Skvělý příběh o drogovém dealerovi, který je zasazen do skvělého období. Hlavně se mi líbilo, že je tento příběh inspirován skutečnými událostmi a oba hlavní aktéři tohoto příběhu dosud žijí.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po dlouhé době je to první komedie u které mne opravdu bolela bránice. Konečně se sešla stará squadra a opravdu to stálo za to a konečně si také tato série napravila svou reputaci.

Eragon (2006)

Knižní série patří mezi mé nejoblíbenější, ale tento film to dokázal krásně pos... Snaha se sice musí nechat, ale to film nezachrání...

Upírův pomocník (2009) odpad!

Pro toho, kdo četl knižní sérii od Darrena Shana je tento film urážkou!!! Film není vůbec podle knih a je to nehorázná slátanina!!!

Hulk (2003)

Tento film patří mezi podprůměrné filmy, podle marvelácké komiksové předlohy, ale dívat se na něj dá.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Equilibrium (2002)

Film se zajímavým, originálním příběhem, do kterého dosadíte skvělého herce na post hlavního hrdiny, co více si přát? Tento film je opravdu nadprůměrné sci-fi s napínavým a velmi zajímavým příběhem, ve kterém se dočkáte zajímavých zvratů a uvidíte i plno akce, u které se rozhodně nebudete nudit.

Ďáblův advokát (1997)

Al Pacino je opravdu nejlepší ďábel, jakého jsem kdy viděl, na tuto roli opravdu nemohli vybrat nikoho lepšího a ten jeho závěrenčný proslov byla nejlepší část filmu.

Počátek (2010)

Tento film má velmi neotřelou a originální zápletku, která asi nemusí sednout každému, ale mě osobně sedla opravdu perfektně. Popsání "snového světa" natočil Nolan opravdu mistrovsky, navíc s DiCapriem v hlavní roli má tento film opravdu grády.