Experiment Belko (2016)

Jakožto zdejší hororový kokot hodnotím tak: koncept odkukaný z Battle Royale (miesto ostrova je budova), lováše ako z Hunger Games to nedonese. Potešilo aspoň skromné gore. Škoda, zajtra zabudnete. Opäť sa potvrdila stará pravda - trailer je lepší než film!

Dámská jízda (2017)

Amy Schumer - to je tá tlstá čůza, čo je akože "nad vecou", že je tlstá a šeredná jak sviňa - s ňou som nevidel ani jeden vtipný film alebo program a tento nie je výnimkou, Goldie Hawn - "goldie" časy už dávno skončili, prakticky len prihráva vatu na trápnosti Schumerovej, Joan Cusack - nechápem, ako sa k tomuto dostala, vo filme nepovie ani slovo. Pousmial som sa presne 2x - pri "rape" píšťalke a "whale-cum" a zajtra si už nespomeniem ani na to (všetky ako-tak schopné fóry sú v trailery, pozerať film je vlastne zbytočné). Rezultát - otravné!

Lék na život (2016)

Prvé 3/4 kópia Shutter Islandu (treba povedať, že vydarená), posledná štvrtina kópia filmov Hammer kompánie (treba dodať, že tiež vydarená). Bohužiaľ, dokopy to nefunguje, akoby ste sledovali dva rozdielne filmy, od začiatku budovaná atmosféra je fuč (pre priaznivcov Hammeru naopak). Dievčinu na casting prihlásil asi jej ošetrujúci lekár z kliniky pre retardované ksichty, tak pochválim aspoň vizuál filmu a nemecké "šanzóny" v miestnej putike.

Američtí bohové - The Secret of Spoon (2017) (epizoda) odpad!

WTF?! O čom to vlastne je? Nepozerateľné po druhej epizóde! Ani hlavu, ani pätu. Šermiarske kúsky s vizuálom sú síce pekné, ale naprd platné! Predlohu som nečítal, a po tejto kokotine ani nebudem.

Vetřelec: Covenant (2017)

Moje očakávania boli príliš veľké - Covenant je horší, než Prometheus. Najbrutálnejšia scéna filmu - David učí Waltera hrať na píšťale. WTF! Ďakujem, neprosím.

Before I Fall (2017)

Groundhog Day bez svišťa Phila a vtipného Billa Murraya určený pre stredoškolské publikum.

Konvoj (2016)

Tunajší obsah filmu totálne "mimo mísu"! To musel písať nejaký rádoby intelektuálny fanda Tarkovského, alebo človek, čo má zapnuté Arte od rána do večera a umenie vidí aj v zasychajúcej primalaxovej farbe. Nedajte sa odradiť, nečakajú vás žiadne existencionálne otázky, ani psychologické úvahy. Naopak, dočkáte sa odrezaného pinďúra, pohľadu ako funguje eskorta alebo feťáckej ikony, kde sa filozofické sračky neriešia a grcá sa v absťáku na hajzli. Celý film prakticky v reálnom čase popisuje transport vraha väzeňskou dodávkou. Nie každý má však záujem, aby to v zdraví prežil. A budú padať hlavy aj vo vlastných radoch. Poľská kinematografia v najlepšej forme.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Sambergove rádoby-fóriky sú doslova trapné a ostatní sa po ňom opičia. Toto že dotiahlo na 4 season?! Lidi - bděte!