Mé druhé já (2007)

Otřepaný klišovitý příběh, který Jodie Foster zvedá o třídu výš a z něhož je ve finále opravdu dobrý celovečerní snímek.

Medvídek (2007)

Pro mě další zbytečný film na který jsem šel do kina. Málokdy se mi stává abych odcházel z kina znuděn a trochu i otráven. Je to určitě škoda protože zrovna v tomto filmu hrají moji oblíbení čeští herci jako Ivan Trojan, Tatiana Vilhelmová nebo Jiří Macháček. Film mě ale prostě nebavil a vůbec celý filmový námět mi přišel nezajímavý a až příliš moc ze života. Ve finále tak dávám 2 hvězdičky.

Mlha (2007)

Další zfilmované dílo Stephena Kinga, které když se smíchá s režií Franka Darabonta nemůže dopadnout špatně. Hlavní plusy filmu The Mist jsou v jeho originálním příběhu a hlavně hereckých výkonech. Na druhou stranu mi přišel film poněkud místy zbytečně natahovaný a být zkrácen o 20 minut asi bych u něj ani nedýchal podobně jako u Shawshanku. Takhle mě chvílemi i připadla nuda. Některé záběry mi přišly zbytečné a rovněž některé dialogy. I přesto si ale The Mist v mých očích zaslouží plné hodnocení. Je v něm patrná Kingova atmosféra z knih, kterou mám velmi rád.

Moje borůvkové noci (2007)

Zklamání. V tomto filmu jsou snad všichni mí oblíbení herci a i přesto jsem se u filmu neuvěřitelně nudil. Vše je možná až příliš dokonalé a dohromady to zkrátka neklape jak by mělo.

Next (2007)

Naprosto průměrnej akční film s vynikajícím Nicolasem Cagem, který už ale poslední dobou ztrácí dech. Jeho herecká kariéra jde strmě dolu právě díky takovýmto rolím. Film Next jako takový není zase až tak špatný. Cage + krásná Jessica Biel, spousta výbuchů, zajímavý příběh, láska. Celé to ale působí jako ne moc dobře namíchaná kaše. Škoda dalo se to natočit líp ale trailer se jako vždy u takovýhto filmů samozřejmě povedl :-)))

Neznámý svůdce (2007)

Film od totálnáho propadáku a nudy zachraňuje charismatický Bruce Willis a nádherná Halle Berry. Neznámý svůdce je film na jedno zkouknutí, na který zapomenete minutu po projekci.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Sidney Lumet opět natočil drama na které stojí za to jít do kina. Výborný scénář, skvělí herci (hlavně Ethan Hawke, ten opravdu předvádí jeden ze svých nejlepších výkonů) a poměrně originální příběh. Vše dokonale zrežírovano v Lumetovském stylu.

Noc patří nám (2007)

Velice kvalitní kriminálka se skvělou atmosférou. O filmu se sice dá říct, že má pomalé tempo ale narozdíl od jiných vás jeho atmosféra a skvěle natočené scény dostanou a nudit se u něj rozhodně nebudete. Snad první film v kterém musím Joaquina Phoenixe opravdu pochválit za odvedený výkon. Robert Duvall také odvádí skvělé výkony a Eva Mendes je takové krásné a příjemné zpestření filmu. Chtěl jsem původně dát filmu 4 hvězdičky ale když vidím výsledné hodnocení tohoto snímku kolem 70%, což mi přijde opravdu málo jelikož si myslím, že tento film by se rozhodně nemusel stydět vedle takových filmů jako Skrytá identita nebo Americký Gangster tak mu nakonec dávám 5 hvězdiček.

Občan Havel (2007)

Výborně natočený a sestříhaný dokument mapující cestu jednoho z nejvýznamnějších politiků této země. Ojedinělé dílo na které se vyplatí zajít do kina.

Odstřelovač (2007)

Proč proboha je to tak dlouhý??? Naprosto ohraný děj v kterém diváka naprosto nic nepřekvapí natažený na 124 minut. Pos libném začátku sem film v půlce vypnul a šel sem radši ven :-))