Juanin zázrak (2002) (seriál)

Hvězdička za krásnou Norkys Batistu....

Slzy slunce (2003)

Nadějný film s dobrou atmosférou, který sráží dolu průměrná režie a dlouhá délka stopáže. Dokonce ani krásná Monica Bellucci můj celkový dojem z filmu nezlepšila. Lehce nadprůměrné válečné drama.. 70%

16 bloků (2006)

Zajímavý thriller, který po slibném začátku přestává od půlky ztrácet na tempu a postupně upadá do průměrnosti se všemi trapnými klišé. Film na jedno zkouknutí, který neurazí. 70%

Hříšný tanec 2 (2004)

Kvalitnou naprosto nesrovnatelné s prvním dílem. Špatní herci, naivní a klišovitý příběh. Film o ničem který vás i napoprvé bude pěkně nudit, narozdíl od jedničky, která má i v dnešní době co nabídnout.

Earth (2007) (TV film)

Naprosto úžasný a překrásně natočený dokument o přírodě.

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Jsem už za ty leta docela alergický na podobné komedie s klišovitým příběhem a hollywoodskými hvězdičkami. To samé se sice dá říct i o tomto filmu. Na druhou stranu nevím proč ale mě to prostě neuvěřitelně bavilo. Skvělá komedie na odreagování s ještě krásnější Kate Hudson. McConaghey také hraje skvěle a opravdu mile mě ve filmu překvapil. Já jsem byl spokojen a zcela se ztotožňuji s názorem Golfisty. 85%

Lemra líná (2006)

Sympatická a pohodová komedie u které Vás sice nic nepřekvapí a to jak to celé skončí víte po deseti minutách. I přesto jde o skvělou oddychovku, která neurazí... 60%

Abeceda (1969) (studentský film)

Co k tomu říct? Lynch je prostě Lynch. Pro někoho je tento krátkometrážní film náprostý odpad a nestojí za zmínku, naopak pro jeho příznivce typicky despresivní a divný Lynch, jak má být. Málokdo by něco takového vymyslel a natočil.

Králova přízeň (2008)

Film Králova přízeň mi tak trošičku připomněl Formanovy Goyovy přízraky a to nejen kvůli obsazení Natalie Portman ale hlavně hodně podobným stylem filmového zpracování. Film jako takový není vůbec špatný. Asi to nejlepší na celém filmu jsou herecké výkony. Obsazení ve filmu je opravdu na vysoké úrovni a slavnými herci se to tu jen hemží. To co ale film sráží do kolen je hlavně nepříliš povedený scénář, režie a určitá chladnost a ukradenost jednotlivých postav, která je ze snímku přímo cítit. Filmu prostě chybí nějaký šmrc, chuť a jde spiš o průměrně zrežírované dílo s dobrými herci, kteří alespoň částečně film zachraňují. Filmu tedy nakonec dávám 70% ale už teď je mi jasné, že už bych se na něj asi podruhé nepodíval.

Zápisky o skandálu (2006)

Tak tohle je opravdu drama jak vyšité. 92 minut napětí s excelentními hereckými výkony a skvělým scénářem. 90%