Na Hromnice o den více (1993)

Filmová klasika která nezklame a na kterou se pokaždé skvěle dívá. Jedna z nejlepších Murrayho rolí.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Pro mě ještě lepší a přijemnější seriál něž HIMYM. Seriál těží hlavně z podivínské dvojice s originálními gagy a krásné Kaley Cuoco, která je opravdu nádherná. Po čase další skvělý kousek, který se probojoval do mé TOP20. A to jsem zatím viděl jen 3 díly. 95%

Zmatená duše (2007)

Matthew Perry nadobro odchodil roli rozjařeného Chandlera a v lehce depresivním ale velice citlivém filmu Numb předvádí skvělý herecký výkon. Od dob Přátel jde o nejlepší Perryho film na který se vyplatí podívat. Film má skvělou režii a dobře napsaný scénář. 85%

Lost Highway (1997)

Další film od Lynche s jeho typickou režií a jedním z nejoriginálnějším filmovým zpracováním. Stejně jako Mullholand Drive, tak i Lost Highway je hodně komplikovaný snímek, na který si myslím neexistuje jediné rozumné vysvětlení a o jeho konci se dají vést nekonečné dialogy. Pokud se vám ale Lynchův styl líbí a báví vás tajemno a hutná atmosféra typická pro jeho filmy, tak vám ho nelze něž doporučit. I když jsem ho asi jako každý přede mnou ne zcela pochopil, bavil mě a je jedním z nejzajímějších filmů, které lze vidět.

Rabbits (2002)

Typicky Lynchovská tvorba, kdy nikdo nic nechápe a přitom nás to svým určitým kouzlem přitahuje a zajímá. Jeho nejlepší dílo to ale rozhodně to není. 75%

Mulholland Drive (2001)

Film s neuvěřitelně mrazivou atmosféra, která mě v určitých momentech opravdu dostala. Skvělá Lynchova režie, scénář a výborné herecké výkony. Film na který se jen tak nezapomíná. Začínám Lynchově tvorbě opravdu přicházet na chuť.

BrainStorm (2008) (TV film)

Na české poměry neuvěřitelně zajímavý a originální film. Vynikající režie Jiřího Stracha a skvělý herecký výkon Terky Voříškové. 90%

Hráči (1998)

Výborný film o pokerovém sázení. Matt Damon zahrál opět skvěle.

Probuzení (2007)

Awake je spolu se SinCity nejlepší Jessicy film. Originální thriller o transplantaci orgánů ve kterém nikdy nevíte co bude dál. Film je navíc opravdu krátký a tak přijemně utíká od první minuty. 75%