Jackass: Film (2002) odpad!

Američani jsou možná z toho vyplesklý a děsně vysmátý. Já ale ne!

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Tohle nepotřebuje komentář. Něco tak debilního na obrazovce najdete jen málokdy.

Hostel (2005) odpad!

Nic proti krvavejm hororům. I já se rád podivu na kvalitní horor po kterém mi zamrazí v zádech ale tenhle film je pro mě naprosto něco jinýho. Založit film na bezduchém zabíjení lidí s naprosto primitivním příběhem to je pro mě totální ubohost a neúcta k lidskému životu. Hostel měl v podstatě neuvěřitelnou návštěvnost jen kvůli tři sekundovému titulku na začátku a to " Quentin Tarantino presents". Magická věta, která mě i žádného jiného filmového fanouška nenechá chladným. 95% kámošů co šli na tohle do kina mi řekli: Dělal na tom Tarantino. Takže abych se tu moc nerozkecával.. Doufám, že se Eli Roth aspoň něco od Tarantina přiučí, až spolu přiště budou točit nějakej další film. ODPAD

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Psát k takovému filmu hodnocení snad nemá ani cenu.. Tento film mi nestojí ani za to psát tu jak je neuvěřitelně debilní a umístění v žebříčku jako 2. nejhorší film je naprosto správné. Aspoň v něčem je český národ jednotný.....

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Nenapadá mě moc filmů, které by svojí neuvěřitelnou trapností překonali trojku Majora Maisnera. Už první díl byl velice rozpačitý, dvojka ještě horší a třetí díl je naprostý propadák.... Pod CSFD hodnocením "odpad" si nedokážu představit lepší film, který by toho hodnocení lépe vystihoval..

Iluzionista (2006)

Spolu s Dokonalým trikem jde o výborný kouzelnický film v kterém jak už bývá zvykem ztvárnil Edward Norton svoji roli naprosto dokonale. Iluzionista má skvělý scénář a samotný film rozhodně nenudí. Příběh je až na pár otřepaných klišé originální a 110 min filmu uteče stejně rychle jako mávnutím kouzelníkovi hůlky. A v hodnocení samozřejmě nemohu opomenout nádhernou Jessicu Biel. Sečteno a podtrženo. 4 hvězdičky.