Krampus: Táhni k čertu (2015)

No lekačky a velké překvapující scény jsem při spouštění tohoto filmu nečekal a tudíž nebyl ani zklamán, byla to slátanina jako hrom. Rodina sice působila trochu sympaticky, ale herecký jsem tam věřil pouze strýčkovi s brokovnicí, který sem tam vyperlil i zajímavou hlášku. Co se týče Krampuse a jeho společníků mě až oči přecházely, co to tvůrci stvořili v dnešní novodobě době. Maska tak dementní až pohled na to "monstrum" byl spíš ke smíchu než strachu. To samé vražedné perníčky a především klaun, který má k Vánocům opravdu daleko... No že všichni skončili, jak skončili byla jediná útěcha. 35%

Hodný dinosaurus (2015)

Je to takový roztomilý dětský dobrodružný film. Viděl jsem to až po filmu Inside Out a tak nějak jsem čekal, že by mě tohle mohlo trochu více překvapit než animovaný výherce Oscara, ale to se nestalo. Nevím, co bych měl osobně nějak chválit, pouze snad zobrazení pračlověka/psa, což bylo během celého filmu dosti zábavné. Sice jsem se u toho nenudil a uteklo to rychle, ale moc mi z toho v pamětí nezůstalo, takže zlatá střední cesta.. 50%

Appleseed Saga: Ex Machina (2007)

Začátek to rozjíždí stejně jako první díl a vypadá to, že to poběží ve stejném duchu, ale přece jen to tak zcela není. Je tam dost nudných pasáží a i když pc grafika v tu dobu už byla jinde, něco extra to tedy nebylo. Soubojů je tam dost, děj je takový nějaký a čekal jsem i trochu jiný konec popravdě. (jelikož jsem dřív viděl následující díl) Love story ženy a droida je docela zajímavé, ale místy občas i trochu otravné a na takový film až dětinské. Takže se budu držet při zemi.. 60%

Na návštěvě (2015)

Dosti povedený horor, který mě dokázal opravdu místy pěkně vyděsit. Ani ne nějakou tou lekačkou na kterou jsem zvyklý ze všeho možného, ale tím, že ta atmosféra úplně napádá, že můžete čekat nějaký to "zlo" i při naprosto normálním rozhovoru. No být v situaci těch dětí utíkal bych z domu už pomalu po prvním dni a bylo by mi jedno, zda budu spát někde pod širákem, hlavně když budu od prarodičů, co nejdále. 75%

Poslední nás zachrání (2015)

Taková ta blbina na dobrou noc. Žádná zbytečná očekávání. Takže se může člověk některým scénám dobře zasmát, zakroutit nad některými částmi filmu hlavou a po skončení jít normálně spát. Žádné supr herecké výkony, žádný složitý děj..prostě taková jakože parodie dá se říct, která udeřila tak akorát na ten střed - 50%

Appleseed (2004)

Čekal jsem to horší, když už to přece jen je nějaký ten rok od vziknu a animace jde rychle kupředu, ale naopak mě to od první minuty nadchlo jak vizuálně, tak hudebně. Parádní akční start, který dokáže v táhnout už do ne zas až tak atraktivního děje. Více než příjemná podívaná. 70%

V mysli vraha (2015)

Vypadalo to ze začátku dost zajímavě, obsazení, průběh a děj sliboval zajímavou podívanou, která ze začátku opravdu běžela. Jediné, co to během toho kazilo, byla až strašně nehodící se hudební vložka v některých okamžicích. No někde v půlce se pak vše vyslepičilo a zamotalo do až pomalu scifi žánru a začalo to hodně nudit. Takže jsem pak jen čučel rádoby do monitoru a při titulkách už bez zájmu mazal film z pc. 55%

Osamělá (2015)

Zvláštní hlavní hrdinka co měla svoje kouzlo a tím to asi končilo, takže jednu hvězdu za ni. Jinak to bylo takové okaté, ne příliš hororové až na minimum okamžiků. Ke konci už to bylo více méně až okaté, o co tam vůbec jde a jaký konec bude.. bezduchá duchařina 15%

American Hero (2015)

Nevím co dodat, než že asi určitě divno divný až nejhorší film a někom s nějakou superschopností, jaký jsem doposud viděl. Velká nuda, zklamání, bída.. bez humor (nevím, proč to má v žánru vůbec komedii) ..15%

V hlavě (2015)

Podle traileru jsem nečekal něco světoborného a to jsem také dostal, takže prostě průměr. Příběh takový nějaký, postavičky měly možná trochu svého kouzla, které ale brzy vyprchalo. Ukázala se tam asi jedna či dvě vyloženě vtipné chvilky, ale jinak to postrádalo jakékoliv kouzlo, které Pixar určitě udělat umí, ale tady na to asi zapomněli. 50%