J*A*M*A*L

J*A*M*A*L

Film is my drug

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 15.8.2016  08:47

Tak tu máme něco úplně jinýho, než jsme od Marvelu zvyklí. Strážci Galaxie si jedou svoji vlastní ligu a já jim to rozhodně schvaluju. Ještě nedávno jsem si říkal jaká to bude trapná sci-fi blbost, kterých tu už bylo stovky, ale ne. Bylo z toho jedno z největších překvapení a jedna z nejlepších sci-fi co jsem viděl.

• 15.8.2016  08:44

Druhej Thor a první Avengers s prvním Iron Manam zatím v téhle sérii rozhodně vedou ale druhej díl Kapitána Ameriky rozhodně nezklamal. Drží si skoro pořád stejné tempo jako jednička jediná škoda od skvělého zážitku byl humor, kterého v tomto ani v prvním dílu moc nebylo a proto to nebylo stoprocentní jako právě Thor nebo Avengers, ale i tak skvělá podívaná.

• 25.3.2016  10:44

Za poslední cca tři roky kdy vyšel Vlk z Wall Street je Osm hrozných řekl bych nejlepší film. K tomu prostě není co říct Tarantino je bůh a tohle je další dílo boží. Většina filmů které trvají skoro tři hodiny jsou místy nudné a někdy přehnaně dlouhé ale u Tarantina jsem se zatím nikdy nenudil a vždycky mě dokázal pobavit a zaujmout i jiným způsobem a to vždy na sto procent. Chci další jeho pecku.

• 1.11.2015  20:36
    Dům ďábla (2009)

Když zapomenu ten styl jakým byl film natočený a tu nudnou hodinu ve které se nic nedělo tak celkem slušnej napínavej horor.

• 5.7.2015  17:41

O pár kousků lepší než jednička ale pořád slabota. Nechci se tady o tom nějak rozepisovat vlastně není o čem prostě skoro stejnej shit jako jednička. Nejlepší díl bude za mě asi jednoznačně S, jinak co si z toho pamatuju tak ušlo ještě C, R, samozřejmě i ve dvojce musela bejt nějaká totální sračka, zde to vyhrálo P, naprostá sračka se čtyřma retardovanejma kreténama nic víc.

• 5.7.2015  17:30

Několik podprůměrných kraťasů shrnuto do jednoho filmu. Nápad dobrý, výsledek katastrofa. Pokud máte nějaké hororové kraťasy za sebou tak zážitek z tohohle filmu bude asi stejný jako z ostatních jiných hororových kraťasů. Z 26 filmů jsem našel asi tak pět který za to trochu stály, jinak odpad, spoustu vyloženě nesmyslných scén, kterým by se ani pětiletý dítě nesmálo (F je přesně ten případ), o to děsivější je, že to bylo natočeno dospělým člověkem (jestli vůbec). Za mě osobně vyhrálo L jinak mezi nejhorší patří určitě F, Y z toho co si pamatuju na tohle radši rychle zapomenout.

• 14.2.2015  20:34
    Dogani (2011)

Šílenost! Dogani bohužel není pohádka takže pochopíte proč je to asi nejdrsnější film, který člověk uvidí ze všech těch filmů za celý život. A u mě tomu není a nebude jinak. Nemám slov. Fuck the fucking system.

• 25.12.2014  22:01

Jeden z filmů bez kterých by nebyly ty správné a pohodové vánoce.

• 6.12.2014  19:56
    Interstellar (2014)

Po těch všech Nolanových filmech byl Interstellar určitě mým nejočekávanějším filmem roku. Čekal jsem další průkop filmografie a taky tomu tak nejspíš i je, ale zároveň jsem čekal skvělý filmový zážitek, který zrovna úplně nedorazil a to mě hrozně mrzí, protože Interstellar je krásný film, ale nijak zvlášť mě neokouzlil. Jediné co mě fakt dostalo úplně a v čem byl Interstellar snad nejlepší vůbec byla ta hudba. Lepší hudební zážitek by si snad člověk ani z muzikálu nepřinesl, takže jestli si chcete zpříjemnit večer nad skvělou hudbou, tak prosím. Snad se povede alespoň závěrečná část Hobita.

• 2.12.2014  15:32

Katastrofický filmy dopadají skoro pořád katastrofálně. Tentokrát ne. Into the storm je fakt perfektní film, který fakt za to stojí. Režie suprová, většina herců předvedla skvělé výkony i přes to že moc toho nenahráli, zkrátka super film, který mě dostal po všech stránkách a zároveň tím velmi mile překvapil.

• 30.11.2014  17:50
    Godzilla (2014)

Godzilla mě nikdy nebavila a nelákala, ale chtěl jsem ji vidět. Přeci jen i když film není nic extra tak Godzilla je snad nejúžasnější filmový tvor po Alienovi a tak jsem to chtěl vidět čistě z vizuální tvorby a proto asi je i Godzilla z letoška o hvězdičku lepší a to jen díky režii. Za film zase čistá trojka.

• 29.11.2014  22:48
    Pevné pouto (2009)

Není to typický film od Petera Jacksona a proto taky je nejspíš důvod proč je Pevné Pouto čistě průměrný film, který nijak zvlášť neoslní. Neříkám že by to bylo zklamání já jsem vlastně nečekal od tohohle nějaké velké zázraky, jen jsem se na to podíval čistě ze zvědavosti a taky, že to mělo zajímavý příběh, který by mě mohl bavit. Zatím nejslabší Jacksonův film, ale pořád dobrý, takže ho vlastně ani nemusím hodnotit negativně. Čistě neutrálně.

• 18.11.2014  20:53
    Prázdniny (2006)

Mám strašnou slabost pro tyhle filmy. Tenhle nebyl příběhově nijak zvlášť jiný od ostatních, ale mě se to zde hrozně líbilo. Úžasný obsazení v příjemném filmu, který vám dá chuť do života, zlepší náladu a zpříjemní vám jakýkoli den a vůbec o vánocích.

• 17.11.2014  16:06

Do Hobita jsem se okamžitě zamiloval po prvním nádechu jedničky a věděl jsem, že tahle trilogie bude má nejoblíbenější a má k tomu hodně nakročeno aby se tak stalo. O režii radši ani nemluvím, k tomu člověk nemůže mít slov a k filmu jak by smetl. Hobita přiřazuji k naprosté dokonalosti jak jedničku, tak i dvojku a myslím, že trojka na tom bude stejně. Alespoň doufám.

• 17.11.2014  15:51
    Muž z oceli (2013)

Abych pravdu řekl, tak jsem Supermana nikdy neviděl, možná jenom kousek Supermana z roku 2006. Nikdy mě tahle komiksová série nelákala, ale věděl jsem, že Man of Steel bude něco jiného. Taky že bylo. Ale nebavilo mě to. Musím říct, že režie se povedla fakt mistrovsky a že jsem možná viděl film s nejhezčí režií za posledních pět let od úžasného Cameronova Avatara, nebo čtyři roky po Nolanově mistrovském Inceptionu. Každopádně jako film mě to vůbec nezaujalo, pokud nepočítám herecký koncert Russella Crowa, který předvádí všude stejně skvěle. Po úžasných prvních patnácti minutách začátku, kde zanikal Krypton pro mě tenhle film vyhasl a já si jen mohl užívat té úžasné režie, která se fakt povedla. Škoda no.

• 17.11.2014  09:23

O trošičku slabší než jednička, ale jinak dvojka pracuje furt skvěle a skoro stejně jako jednička. How to Train Your Dragon mě ani jeden díl nedostal úplně na maximum, ale rozhodně to vždycky bude surpovej animák, kterej nikdy neomrzí.

• 16.11.2014  23:11

Vlastně ani nevím co k tomu říct. Přišlo mi to jako strašně divný film a hlavně to bylo hrozně nudný. Občas se tam objevily dialogy či scénky, u kterých jsem se fakt zasmál a pobavili mě, ale jinak nuda a film o ničem. Hvězdička za film a další dvě za herecké výkony včetně nadějných dětských herců plus konec, který mě celkem překvapil.

• 16.11.2014  20:05
    Počátek (2010)

Christopher Nolan asi musí být z jiné planety, protože udělat něco takového je téměř nepochopitelné. Něco tak úžasného jsem neviděl léta. Teď po několika projekcích, u kterých jsem na to stále nemohl kápnout mám teď už v tom konečně jasno a zároveň musím říct, že něco takhle úžasného už asi nikdy neuvidím. Kam se hrabe Matrix, který neměl daleko k dokonalosti. A dnes přijde Nolan s tímhle. Asi můžu říct, že Nolan je bůh.

• 16.11.2014  10:51

Ale tak jo. Na tenhle film jsem se těšil, ale nikdy jsem si na něj pořádně neudělal čas, až teď po skoro dvou letech. Ani nevím co jsem od tohohle mohl čekat, ale nějak zvlášť okouzlený jsem nebyl. Tyhle Burtonovy filmy mám celkem rád a dokážou mi zpříjemnit náladu, ale Frankenweenie byl takovej nemastnej neslanej. Film čistě průměrný jednu hvězdičku jako bonus za tu čistě Burtonovu režii a za konec, který nebyl nijak zvlášť jiný oproti jiným filmům, ale mě dojal.

• 13.11.2014  23:43
    Wimbledon (2004)

Jedna z mých nej. Při psaním tohohle komentáře už jsem to viděl asi desetkrát a furt mě to baví. Britové to mají prostě v krvi takovýhle filmy.

• 13.11.2014  23:41
    Don Jon (2013)

Docela zajímavej film, ke kterýmu vlastně ani nemám pořádně co říct. Vlastně celej ten film je prakticky o ničem, hodinu a půl koukáte na týpka a jeho náplň týdne, škola, honění, sex, honění, posilka, párty, sex, honění, očista v kostele a oběd s rodinkou, takže vlastně film o ničem, ale líbilo se mi to a mělo to koule.

• 12.11.2014  09:50

Už je to nějakej pátek co jsem viděl nějaký fakt hodně dobrý sci-fi, který na mě udělalo fakt dobrej dojem. Je ale pravda, že scifárny o mimozemšťanech mě snad nikdy nezklamaly. Hrozně mi to připomínalo District 9, kterej jsem často přiřazoval k dokonalosti, takže tady je to celkem jasný, že mě to nemohlo zklamat. Řekl bych jedno z nejlepších sci-fi filmů za posledních X let, aspoň pro mě.

• 10.11.2014  21:24
    Lásky čas (2013)

Nejkrásnější film co jsem snad viděl. Možná jsem to říkal už u spousty podobných filmů, tak tu mám jeden z dalších nej. Ani jsem nečekal, že mě to až tak dostane, ani jsem nečekal, že mě to fakt málem i k slzám dožene. Čisťoučká romantická nádhera. Takových filmů by mělo být víc!

• 10.11.2014  12:17
    Vejška (2014)

Konečně jsem se dočkal a musím říct, že opět suprovej film. Řekl bych, že i o hodně lepší, než gympl. Jen to mohlo bejz aspoň o tu půl hodiny delší, fakt strašně krátký, ale i tak super film, kterej pobavil.

• 2.11.2014  21:58

Už je to fakt nehorázně dlouho co jsem neviděl válečnej film a už si fakt nedokážu zapamatovat, kterej válečnej film mě fakt dostal a nenudil. Jsem celkem fanda válečnejch filmů, ale nikdy mě moc nedostali, to ale nemůžu říct o tomhle. Hodně jsem se na tenhle kousek těšil a celkem mě štve, že už jsem to neviděl dřív, ale tak co už to je fuk. Jeden z mých nejlepších válečných filmů vůbec.

• 28.10.2014  00:38
    Bezva finta (1985)

Klasická Belmondovka, která prostě nikdy nezklame.

• 28.10.2014  00:36

Po skvělé jedničce jsem zjistil, že se chystá dvojka a hodně jsem se na ní těšil, ale celkem mě to zklamalo. Ani ne tak, že by mě to nudilo, ale nemocniční, nebo "márnické" horory se mi prostě nelíbí kvůli prostředí. Zvažoval jsem jestli nedám čtyři hvězdičky, ale na tom konečném konci mě to prostě totálně zklamalo (spoilerovat nebudu). A krom toho vrahem je obyčejný člověk, akorát trošku silnější, není to nějaká mimozemská bytost, která přežije vše a hlavně svou smrt. Na konci fakt přehnaná fantasmagórie.

• 13.10.2014  21:59
    Bůh masakru (2011)

Asi jsem nevěděl co v tomto filmu bude znamenat masakr, čekal jsem, že se tam navzájem všici povražděj ale asi jsem čekal trošku moc, každopádně i tak jsem se z toho málem smíchy posral. Úžasné zpříjemnění večera nad tímhle, proč ne? Takových komedií by mohlo bejt víc.

• 13.10.2014  21:55

Nedávno jsem viděl The Fault in our Stars a musím říct že to byla nádhera, ale tohle? :D Ještě krásnější ano je tomu tak :D. Jednak nehorázná kupa srandy a druhak neobvyklá romantika, která mi byla strašně sympatická. Levine se zřejmě nebál trošku zariskovat protože když si vezmeme ten děj kdy se random zombie zamiluje do člověka, asi si říkáte co to bude za blbost, ale je to originál a risk je zisk a tady se Levinovi ten zisk zatraceně povedl. Myslím že bych se zombie apokalypsy mohl přestat bát, možná že i těšit. Po tomhle určitě :D.

• 13.10.2014  21:51

Na druhou Očistu jsem se těšil hodně, první díl se celkem povedl a hlavně měl sice nesmyslný ale naprosto originální děj i když se to pak stejně všechno dostane do typické vyvražďovačky. Uvažoval jsem i nad kinem to nevyšlo bohužel, ale netrvalo dlouho a dnes jsem si ji krásně užil a musím říct, že opět celkem spokojenost. Dvojku spolu s jedničkou bych hodnotil lehce nadprůměrně, řekl bych totiž, že si z obou dílů beru skoro úplně stejný zážitek, ale přeci jen z tohoto o něco málo větší díky trošku "prostorovějšímu" filmu a ne odehrávajícím se v jedné budově to je tak vše co bylo na tomhle lepší. Klidně bych přivítal trojku.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35