Arn (2007)

Docela slušnej historická limonáda ze Švédska a s neznámými herci.Mě se film docela líbil.Teplářské dějiny se mi vždy líbily a film nebyl špatný.Na Švédsko slušný.70%

Asterix a Obelix (1999)

Rozhodně nejlepší díl této skvělé trilogie nejslavnějších francouzských hrdinů.Neznám člověka který by neznal tuto skvělou a bláznivou dvojku.U tohoto dílu jsem se moc bavil viděl jsem ho celkem třikrát nebo čtyřikrát a vždy když to vidím tak se moc bavím musím smekat před mým velkým oblíbencem Gerardem Depardieuem který podal opravdu vinikající výkon.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Filmovaný Asterix s Obelixem se opět povedl.Film jsem viděl snad čtyřikrát a čím víckrát jsem film viděl tím více se mi to líbilo.Pro mě je asi toto duo francouzských hrdinů nejoblíbenější abych řekl pravdu tento díl jsem viděl jako první, ale ani to moc nenavazovalo na ten první takže jsem se nemusel bát že jsem něco prošvihl přiznám se že jsem snad ani nevěděl že to je na více dílů.Ale to jsem hned napravil a první díl se mi líbil tedy více.79%%

Asterix a Olympijské hry (2008)

Třetí pokračování mě také nezklamalo ovšem na předchozí díly to rozhodně nemá.Co mě naštvalo tak to bylo jako většina komentátorů k tomuto filmu že vyměnily Claviera za nějakého světa neznámého Cornillaca.Ne že by mě přišel nesympatický, ale zkrátka mě se na vícedílných filmech nelíbí když v prvních dílech jsou normální herci a v dalších je někdo úplně jinej.To mě od filmu odráží okamžitě.Zde jsem se na obsazení nekoukal, ale bylo mi jasné že skvělého Claviera vystřídal nějaký Cornillac kterého snad nikdo v těhlech končinách nemůže znát.A ještě k tomu tam vypadal jak naprostej kretén a neměl na to xicht.Film se mi líbil, ale trošku to s tím obsazením přehnali nevím jestli měl Clavier nějaké problémy mě osobně nevadil, ale když už tam byl Depardieu tak tam mohli nechat i Claviera.65%

Atlas mraků (2012)

Bratři Vachovští teď opravdu předvedli pořádnou jízdu. Docela jsem měl obavy aby to nebylo příliš složité, jako třeba Inception, ale dalo se to v pohodě, akorát to trošku zblbne hlavu, když tam je tolik příběhů. Mě se ty příběhy docela líbily, akorát trošku méně ta budoucnost. Cloud Atlas obsahuje také žánry, které by správně k sobě padnout vůbec neměli a i to se jim docela povedlo, tyhle žánry bych totiž v životě do jednoho filmu nedal. Já jsem si však myslel, že to bude takový dojemnější příběh, s troškou lásky, která tam však byla, ale docela mě zaskočilo, že to bylo tak nenávistivé, kruté, někdy i trošku krvavější, ale do písmene to má očekávání nesplnilo. Asi hold neznám Vachovské a nebo mi to prostě nesedlo přesně, i když si to pět hvězdiček zaslouží. Tímto snímkem se opět posunula filmografie trošku dopředu a já jsem rád, že jsem u toho opět mohl být. Přesto však se mi od Vachvských Sci-Fi Matrix líbilo víc, ale i tak se Cloud Atlas povedl.

Aussig (2010)

Tahle hořká komedie měla docela slušnej říz.Viděl jsem jak to vysílali na PrimaCoolu, ovšem bylo to zhruba uprostřed filmu a tak jsem se rozhodl film stáhnout a shlédnout to, protože to vypadalo docela zajímavě.Rozhodně jsem udělal dobře, protože jsem se docela příjemně pobavil.Docela hodně zvláštní komedie, ale dobrá.70%

Autobusy v jednom kole (2000) (seriál)

Jednou jsem se na to koukal se svým malým bratrancem a docela jsem se na to chytl. Mě se to docela líbilo...

Autopsy (2008)

Po dlouhý době zase pořádná psycho vyvražďovaka, která mě příjemně oslovila. Až na to odporné prostředí skvělý a opravdu dosti zvrhlý horor bez servítek. PS: Nehezky to naložila s mým dobře stráveným obědem....

Autosalon (2005) (pořad)

Tyhle pořady o autech nemusím, a ani Top Gear mě nikdy moc neodvazoval. Auta mám docela rád, ale ty pořady ne.

Avatar (2009)

Už několikátý příklad toho že se mi Avatar po první projekci nelíbil a po té druhé líbil.Vlastně film je jednoznačně to nejkrásnější co jsem kdy viděl to je samozřejmé, ale jinak mě film moc nebavil až do teď kdy to pro mě byl veliký filmový zážitek.Prostě nádhera sama ještě k tomu s ne příliš ještě známými tedy pokud vynechám Sigourney Weaver.Vím že ve 3D to je ta největší filmová krása kterou si prostě užije každý, ale v HD kde jsem to viděl já to byla také slušná podívaná.Naprostá dokonalost a krása filmové historie.///Hodnocení 100%///