Megapiraňa (2010) (TV film)

Jsem neskutečně rád, že jsem si to nekoupil v trafice......a ani bych si to nekoupil, protože to stálo 80Kč,-.Taková debilita za 80Kč,-?Stejně bych byl blázen, kdybych si to koupil.Už jen ty efekty a tak dále, no prostě ty směšné efekty jsou fakt k smíchu, že to vůbec zveřejňovali.Možná jen chtěli ukázat, jak se nemá dělat dobrý film a jak udělat naprosto stupidní film.

Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)

Jelikož jsem fanda akčních a v "podžánru" akčního filmu bojových filmů, tak jsem si Undisputed II užil skvěle.Pro mě zřejmě také asi nejlepší akční film tohoto "podžánru" akčního žánru, ale bylo mi předem jasné, že se budu skvěle bavit.Možná, že bych tento film ještě dlouhou dobu neviděl, ale jelikož měli v televizi dávat pokračování tohoto Undisputed: Redemption, tak jsem se rozhodl, že nejprve uvidím toto a pak si vychutnám trojku.Na tento díl se mi ani koukat nechtělo, na ten jsem mrknul jen, abych věděl co se bude dít v trojce a nakonec jsem rád za shlédnutí i tohoto.Po dlouhé době další skvělá akční podívaná.

T is for Toilet (2011)

No je to jako ostatní díly velká blbost, ale konečně jsem se aspoň u téhle stupidní série dobře bavil a líbilo se mi to.

2001 maniaků (2005)

Na 2001 Maniacs jsem narazil docela náhodou a jako na horor jsem se docela i těšil a navíc s prvky komedie a hororovou komedii už jsem dlouho neviděl a tak jsem si tuto hororovou komedii docela i vychutnal.Jsem také moc rád, že se nejedná o typický hixplotation a podobné, duplicitní vyvražďovačky, které se v poslední době natáčejí dost často.Já jsem byl především spokojený výkonem herců a také celým hororem.Jako horor totiž 2001 Maniacs působí senzačně a jako komedie trošku slaběji, ovšem líbilo se mi to dostatečně.Byl jsem hodně spokojený.

Okno do dvora (1954)

Film, který totálně potvrzuje, že Hitchcock je bůh, i když je to starší film než Psycho.Už o několika režisérech jsem říkal, že jsou bohové, ale pro Alfiho to zřejmě platí asi nejvíc.On je takoví Zeus mezi režiséry.A James Stewart.....můj bože jakto, že není v žebříčku Nejoblíbenějších herců.Rear Window je film, který si zkrátka mohu pouštět pořád dokola a nikdy mě to neomrzí.

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Jednou jsem četl v novinách, že se jedná o nejlepší český seriál z roku 2011 a jelikož je z české kinematografie dobrých seriálů opravdu málo, tak jsem se na to mrknul, aspoň na jeden díl, čistě ze zvědavosti, ale nic moc mi to neříkalo.Pro mě stále suchý a nicneříkající seriál.Viděl jsem jen jeden díl, takže ani nemohu soudit celý seriál podle jednoho dílu, ale nevím, zda by se mi líbili i další díly, protože je tam pořád to samé, s tím rozdílem, že v každém díle jsou jiní pacienti, nebo jak se to v té psychologii říká.

Farma smrti (2005)

Tenhle horor jsem už viděl hrozně dávno ještě s kámošem.On to měl doma na dívku a tak jsme si řekli, že se na to mrknem a docela jsme valili oči.Ovšem po době, co jsem viděl mnoho dalších hororů je tohle slabý odvar.......hodně slabý.Ale zklamaný jsem nebyl.

Grave Encounters (2011)

Daleko lepší duchařina, než nějaké Paranormal Activity, které prý vstupuje do historie (dovolte abych se zasmál :-), vážně směšný).Na Grave Encounters jsem se i docela těšil a tušil jsem, že se mi to bude líbit a když ne, tak aspoň víc než právě Paranormalko a podobné sračky.Já mám asi pro ty horory a obecně filmy z pohledu kamery hroznou slabost a GE bylo natočeno skvěle a i to se počítá jako lepší hodnocení.Dávám hodně solidní čtyři hvězdičky.Konečně po dlouhé době skvělý horor.

Jaromír Jágr: stále na vrcholu (2012) (TV film)

Jeden z mála dokumentů, které se mi líbily.Ty sportovní vlastně stojí za to vidět a vůbec ty o Jardovi.Jarda je zřejmě další nesmrtelná osobnost České republiky.

Pohřben zaživa (2010)

Ty filmy, které se odehrávají na jednom místě moc nemusím, ale jsou zas hrozně zajímavé a rozhodně stojí za shlédnutí např. Phone call od Joela Schumachera.Ovšem Enterado je pro mě trošku lepší.Kdyby tam místy nebyla taková nuda, tak to ode mě dostane pět hvězdiček jako hrom.Cortésovi se tento film opravdu povedl a až na pár momentů držel stejné tempo.Jeden z nejlepších filmů, které jsem za poslední tři dny viděl :-)