Noe (2014)

Hodně mě zajímalo co z toho Aronofsky vytvoří, u něj jsem byl prostě zvyklej na neskutečně skvělá psycho dramata, která patří mezi mé nejoblíbenější filmy a tak jsem byl fakt zvědav jak dopadne tohle, to co mu skoro vůbec nehraje do jeho stylu filmů. Musím však říct, že mě opět nezklamal, sice slabší dílo, ale dobré. Na Noaha jsem se vlastně nějak ani nechystal, spíš jsem čekal až si na ten film zase vzpomenu a pak se na něj možná podívám a to se stalo a nerozhodl jsem se špatně, aby taky jo když to bylo Aronofskyho film a v době katastrofy jsem bez problémů poznal, že přeci jen tam Aronofsky dal trošku svého stylu hnusného, nervy drásajícího napětí. Určitě to pro mě není nejslabší film od Darrena.

Norman a duchové (2012)

Film je takový hrozně luxusní průměr, ale je fakt, že jsem se u toho děsně bavil.Snad od asi úvodní půlhodiny jsem se až skoro do konce filmu válel smíchy.A především se na tom podepsala i ta směšná animace.Ano animace se tentokrát fakt povedla.Přesto že to není nejlepší animák mě se líbil a pro začátek zastoupil pixar dost slušně.A docela i slušný příběh.Zombie film tentokrát pro děti, tak proč na to někam nezajít a nebo shlédnout.89%

Nymfomanka, část I. (2013)

Trier je bůh! Klidně bych tento film mohl titulovat nejlepším evropským filmem roku, protože Nymphomaniac by si to klidně zasloužil. Není to jen nějaký dánský zvrhlý film o sexu od úchylného režiséra, tohle je mistrovské dílo! Jak krásně se tam propojují životy dvou lidí (Gainsbourgh a Skarsgård) podle jejich zcela rozdílných zájmů a jak se tam vzájemně doplňovali, to se mělo stát. Ne setkání Jeromeho a Joe, ale Joe a Seligmana, to byla boží vůle o čem se ve filmu zmiňovali. Nikdy bych neřekl, že tento film by mohl být tak čistě krásný. To dokáže skutečně jen Trier. Už se nemůžu dočkat dvojky.

Nymfomanka, část II. (2013)

Dlouho jsem se rozhodoval, zda dám trojku nebo čtyřku, ale tu trojku jsem dát musel. Aby se z tak luxusní první části vyklubala takováhle slabota v druhé části to jsem snad nikde nezažil. Čekal jsem stejný zážitek jako u jedničky troufnu si říct že i možná větší, ale přišlo jen zklamání a hlavně nuda. Od první půle jsem už jen čekal na celé vyvrcholení a na to jsem se vlastně i těšil a musím říct, že překvapil, to se dá přeci jen vidět jen u Triera, ale nebudu spoilerovat koukněte se sami. Nedočkal jsem se vlastně ani zklamání, ale místy mě to fakt nudilo, přišlo mi to že to celé bylo o ničem ta hodina a půl, vlastně hodina padesát, ale co už. To se občas stává přeci jen tuhle dvoudílnou sérii budu mít rád a vzpomínat na ní v dobrém, zážitek z jedničky byl přeci jen úžasnej.

Obávaný bojovník (2006)

Akční filmy z Asie a především z HongKongu doslova žeru a je mi jedno jestli tam zrovna pořád lítá pořádná smršť kulek a nebo pěstí.všechny jsou plné adrenalinu a to mám rád.V Hollywoodu by se měli začít učit jak má vypadat pořádný akční film.97%

Občan Havel (2007)

Proti Václavu Havlovi nic nemám, ale proti tomuto dokumentu ano.I když se jedná čistě o životě jedné z největších osobností naší země, tak neznamená, že to bude něco extra.A rozhodně to nic extra nebylo,Asi proto, že nemám rád dokumenty i když to jsou velmi zajímavé filmy.

Občanský průkaz (2010)

Jeden z mála českých filmů, které v této době byly úspěšné nejen pro mě, ale i pro celé ČSFD(skoro).Vždy se najdou jedinci kterým se to prostě nelíbí, ale to je u každého filmu.Upřímně, ale který český film od roku tak 2005 byl opravdu dobrý.Moc se jich tedy nenajde a Občanský průkaz je ještě k tomu přes dvě hodiny dlouhý a skvěle zábavný.Nevím co o tomto filmu ještě říct.Bylo to opravdu skvělé i přesto že se tam sprostými slovy nešetřilo.Já se u filmu moc bavil a to od filmu a především komedie čekám abych ho měl hodnotit pěti hvězdičkami a tento film si to určitě zaslouží.100%

Oběť zla (2007)

Typický hixploitation by America. Ten snad vážně nikdy nezklame. A tentokrát se to povedlo i se sympatyckými klaďasi, a záporáci? Spíš vám jen drásají nervy, než aby vás děsili, zasraný křesťanský fanatici, kteří mají s křetanstvím společného jenom ty kříže, který nosili na krku a visely po zdech. Po skoro půl roce jsem si zase na nějakej takovej horor udělal čas a musím se pochválit, protože jsem si vybral fakt skvělej kousek. Skvělé pocity z tohohle snímku mi zůstaly i dnes, kdy píšu tenhlr komentář. Nádhera.

Obřad (2011) odpad!

Přiznám se, že už jsem tu sračku nedokoukal, pač bych se asi unudil k smrti. Anthony Hopkins je skvělý herec, to mu neberu, ale jeho filmy jsou docela velké tragédie a katastrofy. Mlčení jehňátek byl pro mě průměr, ale tohle teda bylo něco strašného. Já nemám v hororech rád to vymítání, protože mě to docela, až na Lovce duchů, kde se však pořád nevymítá. Nevím, jaké to bylo na konci, já většinou už jen čekám na konec, ale to se pro mě nedalo, pro mě to byla Mission Impossible. Nerad hodnotím filmy odpadem, ale tohle, ani nevím, jak to mám nazvat jinak hodnotit nedalo. Začátek byl slibný, pokračování v Římě sračka.

Obsluhoval jsem anglického krále (2006)

Nechápu co se všem nelíbí.Podle mě to je snad ten nejlepší český film od doby kdy byl natočen.Bylo to skvěle zábavné ve stylu vyprávění.Vážný, ale fakt vtipný film.Jiří Menzel natočil opět skvělý film, který pobaví a je to skvělé na tokovou sobotní noc.Bohužel každý má svůj vkus a já jim ho neberu, když se jim to nelíbilo, tak ať, ale já na ně kašlu a i na to jak je na této stránce hodnocen.89%