Sudá a lichá (1978)

Tihle dva chlapi prostě snad nikdy nestřílí.Za to však ani za nic nešetří svými pěstmi.Sudá a lichá je jen další příklad že to tak je.Tuhle italskou komickou dvojku prostě mám hrozně rád a jejich filmy prostě miluju a toto je jedna z těch výborných komedií které opravdu stojí za to vidět.Filmy z Evropy jsou dost dobré a především z Anglie, Itálie a Francie a ty komedie z Evropy jsou zkrátka skvělé.Sudá a lichá je další příklad u kterého by se v Hollywoodu měli učit jak má vypadat perfektní komedie.100%

Živí mrtví (2010) (seriál)

A máme tu další perfektní hororový seriál.Tentokrát o zombících a opět se objevuje v mé topce seriálů.Ve světě hororů fakt moc dobrých hororů nenajdete.Ty co mají úspěch alespoň tady tak to znám jenom snad Saw I, Kruh, Rec I,II, a Romerovi zombie filmy.A potom přijdou dva hororové seriály Supernatural a Walking dead a hned je z toho naprostý trhák.Já mám horory rád jenomže málo z nich jsou opravdu dobré.Tento hororovej seriál byl dost dobrej a když ještě k tomu pár dílů režíroval Frank Darabont tak jsem si to ještě víc nenechal ujít.89%

Tenkrát na Západě (1968)

No viděl jsem to už čtyřikrát z toho, ale jen jednou jsem to viděl celé.Problém byl že jsem se u některých scén hrozně nudil a těch pět hvězdiček si to prostě u mě nezasloužilo, přesto jsem se i tak skvěle bavil i když to zrovna nebylo podle mých představ.

Sedm let v Tibetu (1997)

Další film s Pittem který byl pro mě velkým filmovým zážitkem.Příběh o obyčejném nacistickém spisovateli který potom učil legendárního Dalajlámu no těžko tomu uvěřit, přesto je to pravda.I u Bílého Pekla jsem filmu nemohl uvěřit tohle už trošku vypadá že tak trošku je to přesvědčivější než Bílé Peklo protože to bylo vážně nad lidské síly a toto taky chtělo docela kuráž.85%

Bílé peklo (2001)

Perfektní smutný film o skvělém a nezapomenutelném dobrodružství.Film je skvělý a neuvěřitelný že se film skutečně stal.Tři roky chodit po ruské Sibiři skoro bez jídla a pití to je opravdu dost drsné.Film se vážně povedl ze všech stran a opravdu mě svým koncem moc dojal.88%

Občanský průkaz (2010)

Jeden z mála českých filmů, které v této době byly úspěšné nejen pro mě, ale i pro celé ČSFD(skoro).Vždy se najdou jedinci kterým se to prostě nelíbí, ale to je u každého filmu.Upřímně, ale který český film od roku tak 2005 byl opravdu dobrý.Moc se jich tedy nenajde a Občanský průkaz je ještě k tomu přes dvě hodiny dlouhý a skvěle zábavný.Nevím co o tomto filmu ještě říct.Bylo to opravdu skvělé i přesto že se tam sprostými slovy nešetřilo.Já se u filmu moc bavil a to od filmu a především komedie čekám abych ho měl hodnotit pěti hvězdičkami a tento film si to určitě zaslouží.100%

Sex ve městě (1998) (seriál)

No není to zase ten nejhorší seriál, ale mě se to prostě nelíbí.Je to vlastně v okolí seriálů docela klasika a pro fanoušky seriálů by to bylo možná dobré, ale mě to tedy moc nevoní.

Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)

Nádhera, klasika. Westerny nemusím, muzikály nemám rád, ale komedie fakt můžu a to co se zde dělo za vylomeniny ani popsat neumím :-). Sice jsem tomu plné hodnocení nedal, ale byl jsem opravdu spokojen. Dál už není třeba se rozepisovat, vlastně ani stále nemohu vyhledat správná slova, jak bych mohl tento film popsat. Jednoduše řečeno: Jasný a snad největší kult československé kinematografie, i když se mi jiné kultíky líbily o něco víc.

Vikingové (1999)

Vikingové mi hodně připomíná Barbara s Madsem Mikkelsenem.Ne že je mu to podobné, ale že jsem se na něj moc těšil režisér nebyl špatný bylo to z historie a nakonec jsem se u něj nudil a trpěl.Asi už po deseti minutách mě film pomalu, ale jistě začal nudit a šlo to stále z kopce.John McTierman točit umí, ale toto se mu vážně moc nepovedlo.50% s odřenýma ušima!

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny (2007)

No abych řekl pravdu docela se mi film líbil.Herci které nepatřili mezi ty nejtalentovanější předvedli vynikající výkon to je jednak a po druhé docela dobrý film.Možná jsem čekal trošku víc krve, ale možná že to by potom nebylo moc ono.Upřímně který film kde krokodýl byl zabiják byl vážně dobrý.O žádném fakt nevím ani tento nebyl zrovna nic extra, ale mě se to moc líbilo a proto ty čtyři hvězdičky.70%