REC (2007)

Achjo asi se tu budu opakovat, ale horory, které jsou natočené tak jako když ho natáčí někdo jiný mi moc nesedí. Jinak by to byl dobrý horor, ale tímto mi to zkazilo požitek a prostě nemám ráda takhle natočené filmy. Kvůli tomu dávám tři hvězdy.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Skvělé vtipy výborní herci, ale někdy se Sheldon chová až příliš "jinak", ale i tak se mi seriál moc líbí a proto si nenechám ujít jediný díl. Proto dávám pět hvězd.

Dexter (2006) (seriál)

Dexter je výborný seriál a jeho velkým plus je, že jak sérií přibývá, tak jeho hodnota stoupá a stoupá, což je u seriálů velmi výjimečné. Má skvělý děj, který je jedinečný. Výběr herců je taky dobrý, hlavně M. C. Hall, který hraje Dextera opravdu senzačně. Podle mého názoru je nejlepší pátá série, kde je děj opravdu dobře vymyšlený.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Moje nejoblíbenější řada Survivor vůbec. Svělý lidé = skvělá soutěž. SPOILER Už od začátku jsem fandila Ozzymu ;), ale bohužel. Yul si výhru zasloužil, byl to skvělý manipulátor a hráč.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tenhle seriál je totálně BOŽÍ! Vtipný seroš se skvělými postavami a příběhem, který svádí zhlédnout seriál po sériích, hlavně kvůli legendárnímu Barneymu.

Převtělení (2005) odpad!

Neuvěřitelně zdlouhavé, nudné no prostě hrůza. Nějaké scény byly lehce předvídatelné, herci taky nic moc a děj no jak už tu uvádí uživatelka pode mnou, mělo to dobrý nápad, ale ještě to umět zrealizovat. Jedna scéna, která mi přišla docela dobrá, byla jen ze začátku s kamioňákem, který přejel muže a v lese se objevili ty obličeje. Jinak to bylo celé nuda a nuda a nuda.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První, druhou i třetí řadu jsem úplně hltala. Michael Scofield je charizmatický a chytrý a dobře se na něj dívá. Skvěle udělaný plán vězení vytetovaný na těle je výborný nápad, stejně tak i samotný útěk. Víc mě zamrzela čtvrtá řada, která vlastně o útěku není. Tu bych radši vypustila a žila v domění s tím, že Útěk z vězení má tři povedené a suprové série.

Já, robot (2004)

Na tento film jsem se chtěla podívat už dávno, ale konečně teď jsem se odhodlala. A nelituji toho. Opravdu moc se mi líbil, je pěkně udělaný moc se mi líbilo Smithovo auto. Nějaké ty trapné a ohrané hlášky se tam objevily, ale to vůbec nevadilo, protože to přebyl dobrý děj a zápletka.

Dům tisíce mrtvol (2003) odpad!

Hned po zapnutí jsem měla chuť to vypnout, ale zkusila jsem to dokoukat. Už od začátku je to nudný a děsný film, který nemá cenu komentovat více jak dvěmi větami.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

První řady byly dobré a bavilo mě se na ně dívat. Po dalších a dalších dílech mě to přestalo bavit protože to bylo pořád to samé - rodina poslaná na žůžo dovču, dům zázračně postaven za týden a takhle pořád dokola. Některé jejich výtvory třeba pokoje nebo garáž proměněná v basketbalové hřiště byly opravdu skvělé, ale tohle vše po čase omrzí.