Spálené vzpomínky (2007)

Ďalšia adaptácia filmu Susanninho (režisérkinho) filmu Bratri. Benicio Del Toro je Pán herec.

Jsem číslo čtyři (2011)

Twilight pre chlapov. Bitky určite lepšie, prehľadnejšie, zaujímavejšie ako v Harry Potterovi. Dokonca sú normálne sprístupnené (t.j. rozumiem tomu čo robia - nie ako HP kde po sebe strieľajú farebné blesky a keď to niekoho trafí tak sa nič nestane). Zápletka rovnaká ako Twillight len viac chlapčenskejšia, lebo existujú bytosti, ktoré majú chlapci radšej ako Vampírov (a tými bytosťami nemám na mysli dievčatá).

Machři (2010)

Napriek tomu že "zápletka" nieje nič extra, tak veľa komikov na place tu ozaj zaberá. Nesilený, prirodzený miestny nevulgárny humor. Jedna z (naj)lepších komédii (čisto komédií) posledných rokov.

Přeborníci (2003) (TV film)

Pre každého futbalového fandu povinnosť. LINK

Krvavá laguna (2007)

Prečo sa vždy do prekérnej situácie dostane banda totálnych idiotov ???

Lost Highway (1997)

Človek tomu hneď viac chápe, keď si po filme vygoogli možnú interpretáciu. Napriek tomu, že po tom som už bol spokojnejší, celkový dojem z filmu je stále slabý.

Ptáci (1963)

Warning Spoiler. Vynechať tak z tohoto filmu úvodných 45 minút plných zbytočných kecov, máme pred sebou "novodobý" B-éčkový horor. Trápne triky, trápne stupňovanie neexistujúcej atmosféry, bezpoentový happyend. Naprdieť Hitchi.