Na hraně zítřka (2014)

Tenhle film by se líbil mojí mámě, Cruise v něm umře několikrát!

Interstellar (2014)

Ano, jsem fanda Nolana a proto jsem na tenhle film koukal růžovýma brejlema, ale je to naprosto neskutečný! Všichni hateři se můžou jít bodnout, tohle není hraný dokument ale film, navíc science FICTION (vědecko FANTASTICKÝ!). Matthew je bezkonkurenční, Hathway je neskutečně otravná a ošklivá, malá Murph skvělá, Affleck je prostě Affleck (tzn pokerface level 100) a kdyby tam nebyl Michael Cane, nebyl by to Nolan. Prostě bomba

2001: Vesmírná odysea (1968)

Komentář může obsahovat SPOILER! K tempu děje a vyvrcholení se v rámci mých skromných možností dokážu vyjádřit jen slovy: What The Actual Fuck! Audiovizuálně je to parádní (úplně někde jinde než x novějších nejen scifi filmů a seriálů ) - oceňuju fakt, že ve vesmíru se prostě zvuk nešíří, nebo ne tak jak v našich podmínkách, a film to opravdu respektuje, ale je to utahaný a závěr můj malý primitivní mozeček doopravdy nepobral.

Gravitace (2013)

Kdyby Sandra nepromluvila za celou dobu, tak je to za silnější 4, možná bych přimhouřil oko a plácnul tam i tu pětku. Takhle je to neskutečně tupý, ale krásně se na to kouká.

Chlapectví (2014)

Odstrašující stopáž, žádný šokující zvrat, prakticky se ve filmu nestane nic, za co by stálo ho zfilmovat, ale přesto mě to bavilo. Boyhood by mohl být s určitou nadsázkou považován za hraný dokument o dospívajícím klukovi. Kdybych měl shrnout svoje pocity po zkouknutí tohohle dlouhatánskýho filmu, tak mě napadá jen ,,Neskutečná pohoda''.

Newsroom (2012) (seriál)

Jediný rozdíl mezi Studiem 60 a The Newsroom je oblast, které se dotýká, jinak naprosto stejný schéma, podobný postavy, prostě nic novýho. Celkem nuda, za mě 2*

Nádherné bytosti (2013)

Naprosto strašný a příšerný, z hereckých výkonů obou hlavních postav jsem chtěl pozvracet výrostky sedící přede mnou... Jedna hvězdička za soundtrack

Nedotknutelní (2011)

Na světě neexistuje nic, z čeho by se nedala udělat sranda.

Temný rytíř povstal (2012)

Pro mě osobně tenhle film stojí na výkonu Toma Hardyho a na hudbě Hanse Zimmera, která i když je všude kam se podívám, tak je prostě skvělá. První dvě třetiny filmu solidní, poslední třetina je americká sra*ka, u který jsem chtěl v kině křičet PROČ?! Nic moc Chrisi...

Hunger Games (2012)

Po zhlédnutí traileru a přečtení si o čem že to vlastně je jsem měl následující pocity: Postapokalyptický svět? PARÁDA! Hra o přežití, kde přežije jen jeden? PARÁDA! Výsledek? Absolutně nevyužitý potenciál, který vede k průměrnému filmu...