Sexuální výchova - Epizoda 3 (2023) (epizoda)

Druhá hvězda snad jen za úplný konec a za epizodu s učitelem. Tady už si člověk přijde jako nenormální, že je normální ... Ani nemám chuť na další díl, pryč je to kouzlo prvních sérií, kdy se dal hltat díl za dílem. Možná je lepší, že je tato série poslední.

Milé dítě (2023) (seriál)

Plně profesionální práce po všech stránkách. Tohle chce prostě vidět. Němci se hodně vytáhli. O zvraty a překvapení není úplně nouze, ale není to překombinované. Klobouk dolů, skoro bych řekl že to je překvapení roku na Netflixu.

Malá velká liga (2023) (seriál)

Začátek je bohužel téměř odpadový, zlepší se to až od půlky dál. Což leckdo nevydrží, nedivím se. Marek Němec roli herecky utáhl. Škoda toho začátku, některé díly jsou pak už výborné. Na Primu nakonec docela dobrý.

Rustling (2022)

Tak to bylo hodně scénáristicky slabé ...

Malá velká liga - Miluji tě, ty vole. (2023) (epizoda)

Kdyby se trenér nechoval jako debil, ale jen jako mírné hovado, bylo by to o moc lepší. Samotné ty vole to fakt neutáhne. Špatně napsaná role. Herecky ok. Jako parodie na lajnu to fungovat může, pokud se jí to mělo nějak podobat, tak to ani náhodou.

Náhradnice (2022)

Je to na půl cesty k profesionálnímu filmu, ale zůstává to těsně za půlkou. Chvílemi naprosto špičkové a profesionální výkony, za chvilku náznaky hereckého amatérismu. Musím pochválit hudbu, chvílemi vynikající. A dobrá kamera. Přemýšlel jsem o 4*, ale za konec bez konce u kraťase nemůžu. Je to trochu škoda, téma je silné, utáhlo by to a našlápnuté to je dobře. Jenže na druhou nohu to pořádně kulhá.