Gran Turismo (2023)

Je mi úplně jedno, na co všechno to byla reklama. Všechno dohromady to prostě funguje. Vynikající film, vynikající Harbour - dobrá herecká volba. Parádní podívaná, výborná zábava. Za mě obrovské doporučení. Děkuji.

Poslední chlap - Pokračuj v jízdě (2021) (epizoda)

Celkem smutný poslední díl, který jsem si v zápětí pustil ještě jednou, abych pořádně pochopil. A zřejmě jsem pochopil, narážek je tam hodně, ale bez konce vám hned nedojdou, smutné. Seriál nechybí jen Timu Allanovi a chápu, že po takové dlouhé době se loučit už s druhým velkým projektem po deseti letech muselo být sakra těžké. Děkuji za skvěle strávených  70,5h při tomto seriálu.

Vytoč mého agenta - Epizoda 6 (2024) (epizoda)

První díl, který opravdu za něco stál, tak mu malinko přilepším v hodnocení. Skvělý Langoš. Reálně 90%.

Žhářka (2022)

Absolutně nechápu takto nízké hodnocení zde i na imdb. Jsem rád, že jsem se nenechal odradit. Vynikající příběh dle předlohy mistra Kinga a jedné z jeho nejpovedenějších knih. Totální herecká hitparáda v hlavní roli, Ryan Kiera Armstrong je vynikající a zřejmě má před sebou mimořádnou kariéru. Výborná hudba, scény, vizualizace a dost dobrý scénář. Mě to sedlo, dostal jsem téměř přesně co jsem očekával, výborně jsem se bavil a s nepřepálenou stopáží se ani chvilku nenudil, 90%+.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Skvělý úvod, spoustu srandy, některé věci fakt pobavily včetně plakátu trpaslíka (opět), kterého mám fakt hrozně rád - 90%.

Díky a promiň (2023)

Vůbec si nemyslím jako jiní, že to bylo o ničem a že se nic nevyřešilo. Jako komedii bych to neoznačil, spíše vztahové rodinné drama. Je to pomalejší, ale má to hodně co říci. Dávám doporučení a děkuji, víc takových filmů. 90%

Těla - Věz, že jsi milován (2023) (epizoda)

Já jsem spokojený. Bylo řečeno téměř vše a vše dořešené a dokonce k mé spokojenosti, což je dnes skoro vzácností, to se mi už skoro nestává. Nakonec bylo zaseto jen malé semínko pochybnosti ... Velice pěkný finální díl a poctivé zakončení. Není moc co vytknout, nebudu-li velký hnidopich - 100%.