District 9 (2009)

Temný, ponurý, násilný sci-fi film. Díky tomu si mě film získal a svůj podíl na tom má i to, že je koncipovaný jako dokument

Zlomek sekundy (1992)

Divný to bylo a Rutger byl zevl film zachránila Kim Cattrall jinak bych to vypnul shit jeden.

Avatar (2009)

Celý tento rok sem skutečně neviděl film ,který byl lepší a 3d kino funguje velmi dokonale před tím než tam půjdete tak nic nejíst mohli by ste se pokakat.

Osamělý vlk McQuade (1983)

Tohle by měl vidět ranger Walker. Musel by se zahrabat, ale žádnej Dodge by ho z písku nevyhrabal.

Quantum of Solace (2008)

I ten to Bond se mi moc líbil zase je takový velmi akční a má dobrou zápletku i Bond girl. Začátek byl kopanec do zadku lehký střich + blížicí se kamera + DBS + gradující hudba a pak to příjde. Do toho mi Daniel Graig dokonale zapadá. Je takový jaký má Bond být-Schopný.

Star Trek VI: Neobjevená země (1991)

Skutečně sem se zasmál když sem viděl tu herečku ze sexu ve městě a když se Zulu zeptal Christiana Slatera jestli má něco z ušima. Jinak se mi to líbilo.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Tento film mi přišel opravdu velmi legrační. Nejvíce se o to postaral hlavní představitel. Je velmi sympatický a herecky nadaný. Gillian Anderson sem skoro nepoznal. Jeff Bridges byl málo vidět a to je škoda. Umí dělat taky dobré ksichty.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Za celou dobu svého života sem neviděl tolik počítačových efektů a já nevím kolik ještě jiných efektů než v tomto filmu. Film vypadá minimálně na 500 milionů.

Star Trek (2009)

To je krásný film. To je opravdu krásný film. Až film bude na dvd tak si ho poběžím koupit!!!!!!!!! Vše co probíhá 126 min. na plátně se nedalo udělat lépe. Po shlédnutí filmu mi bylo nepopsatelně příjemně a rád si to budu opakovat.