Total Recall (2012)

No co je ve filmu na hovno je ten zeměpád to je totální nesmysl. Zamyslete se nad tím a zjistíte, že film je jinak docela dobrý. Je slušně rychlý a poutavý velmi zajímavými futuristickými prvky. Ovšem je taky dost nelogický a vyvolává celou řadu otázek. Má taky celkem dost průměrný zvuk a příjde mi že jeho mix je sjetý dost mizerně něco je slyšet v pozadí co má naopak vyčnívat a zase co nemá valit tak to zase moc řve a to je ve výsledku shit. Dojem kazí i fakt že hlavní zaporák je někde v prdeli celý film a hraje ho ......... nevim kdo to je. Tam by se mě hrozně líbil třeba Jeff Bridges. Měli to zase udělat na marsu a ne si vymýšlet hovna a kazit práci panu režiserovi, který dělal co mohl. Za 4 protože to nejni průměr a za 4 proto protože sem jako fanda žánru spokojen.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

pro mě dobré i když něco fakt slabota hlavně nějaké postavy ale bojování v poho. určitě chyběj ty originální humorné momenty z jedničky

Cyborg (1989) odpad!

mrdka jako ale drsně ucáklá mrdka

X-Men 2 (2003)

No určitě pěkný další fakt hodně povedený sceny plus dost neviděné prvky a k tomu samozřejmě mraky originálních detailů přispívající k celkové NADUPANOSTI.

Absolvent (1967)

si tak přepínám programy a prd. a jako čumim čumim směju se u toho, místy musim přítelkyni lákat ke koukání. co se to vlastně snažim říct. nikdo mi nemuže film nutit musí si mě to nějak najít samo a trefit se mi do nálady. no a pak to skončí a co mě napadlo jako první : ten film se mi líbí tak že spousta mích,, oblíbených,, filmů je vedle toho něco vysraného na kino plátně a nechápete kdo a proč to tam vysral

X-Men (2000)

Film jsem viděl když jsem chodil do školy. Pak Jackman zestarnul a ja taky. Proč to píšu? Neni to mym věkem kdy jsem tekl z těchto filmů. Těcu z nich furt. Jenže teď jsou X-men filmy prostě nejake volajake čudné. Tento film byl taková parta lidí co k sobě pasly a byly taková opravdu dobrá sebranka. Jackman se ještě nebral tak vážně, dva divadelni starci, holky úžasný, kluk co ma fakt drsný brejle, styl Raye Parka. To celé působí skvěle a film opravdu poutá. Takhle nějak jsem si to představoval. Film, který byl dobrý v pubertě a je dobrý i v mych pětatřiceti. Opravdu dobrý.

Muž z oceli (2013)

Přes film je jakoby pustý filtr-ten vyvolává jakýsi zvláštní obrazoví šum-to je schválně a žádná hightech tv technika to absolutně nevyřeší. Jinak je to takové jiné, prakticky minimum vtipných scén. Film je takový vážný, na plátně je znát komiksový styl stejnojmenného příběhu. Díky tomu se mohlo dobře operovat s kamerou a hudbou, proč ? Protože jisté záběry provázené soundtrackem vážnost filmu jenom umocňují, herecké a fyzické výkony herců jsou poskládány tak, aby se striktně Cavillovy dostávalo maximálního diváckého obdivu a přízně, on se za prvé maximálně připravil fyzicky a za druhé totálně trefil auru nejlepšího komiksového hrdiny všech dob, doladěného perfektními speciálnimi efekty a střihem. Snyderova perla.

Dredd (2012)

Tím co se musí vyzdvihnout je že se film stal opravdu postapokaliptickým. Nemá takové ty nesmysli ,ale má anarchii, násilí a brutalitu. Hodně střílení, drogy, ošoupané kůže a neoholené brady s klasickým šklebem. Stalloneho Dredd nebyl tím čím je tento-Drsný a opravdový-Karl Urban.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Film je tak neskutečně dobře promyšlený, že se jeho míra dokonalosti rovná jakosti diamantu jež James Cameron samozřejmě 100 proc. vybrousil. Pokaždé když ho vidím se nad něčim zamyslim-třeba kde vzal takového Roberta Patricka. Nebo ten HD-fatboy ten se k Arniemu fakt hodí atd. Moc se mi taky líbí komponování těch chladných ocelových záběrů do ta kové jemně modré versus zase taková americká červená a plamenově žluta alá atom. bomba. No a nesmim zapomenout hudební rytmy rychlé frekvence doplnované takovými křečovími výjevy-to celé je nic proti Arnoldovu kovovému tlukotu srdce který ve filmu doprovází jeho přítomnost což je velmi pěkný detail. Detaily to jenom odráží ,hlavně takové originální detaily jimiž dílo doslova přetéká. Proto všechno máme ten film rádi, protože je to skutečný klenot.

Willow (1988)

Jenom krok k odpadu ,ale ještě to mohlo být horší-nudle celej film to bez debat. A herci dementi, kromě toho liliputa. Film si myslim že by nezachránil ani známi, svalnatý akční hrdina. To by bylo plýtvání to taky bez debat. Celej film byl vlastně celej plýtvání -mím časem hlavně.(bez debat samozřejmě).