Disaster Movie (2008) odpad!

Přesně začne to trapností a pak se ta trapnost prohlubuje až do mrdky-to celé trvá tak 5min. No a pak se děje chvili hovno jak barák. Co následuje? Zase trapnost to mrdka. Co zjistíte? Že čím déle se dívate na ten koloběh tak si pak akorát připadáte víc jak debil. No a pak to rychle vypnete a jdete spát.

X-Men: První třída (2011)

Na fillmu je největší průser to, že je dějově situován do doby před Singerovým filmem. Abych to vysvětlil jako docela fandovi mi tu chybí pár věcí např. více vážnější atmosféra, umělecky stvárněné scény s originálními detaily, a když už se tu jako má na něco navazovat tak to musí sedět. A ne jak se to komu zase hodí. A to je ono podle mě se film s tak vyspělími triky a docela dobrou režií včetně dobrých herců(Bacon,McAvoy a Fassbender) měl hnout bud dál a nebo jít svou vlastní úplně jinou cestou.

Expendables: Postradatelní (2010)

Jet-li se do filmu vůbec nehodí ,ale fakt vůbec. A Arnold měl mít ve filmu se Slyem hlavní slovo, protože tyhle dědulové jsou nej. Tak to mělo být. Zajímalo by mě proč třeba neoslovili M.J.Whitea. No nedá se nic dělat. Mickey byl dobrej jako vždy. A kdo byl taky cool byl Lungren. Celé je to samozřejmě jak ze staré školy + něco navíc.

Sex ve městě 2 (2010)

Díky filmu kde jsou čtyři krasavice v tom správném věku a jsou na každou příležitost vždy správně oháklé se rád ujišťuju ,že nejsem buzerant. A jejich osudy a problémy jsou jako 911. Skoro stejný ,ale nikdy mě neomrzí!

Blood and Bone (2009)

Absolutně perfektní. Dobrý film na podobné bázi- asi jen těžko. V jiném totiž neni Master Jai White. A hotovo.

Riddick: Kronika temna (2004)

Na filmu se mi líbilo to ,že v něm byl naplno využit Dieselův potenciál. Je drsnější a celkově předvádí lepší kousky než v minulém filmu. A právě tento snímek se vyplatí tedy alespon podle mého názoru vidět na blurayi. Tento film si ten dobrý obraz fakt zaslouží. Je takový kovový a plný ohně. Moc se mi líbí.

Hitman (2007)

Dobré to bylo,rozhodně sem si přišel na své. Hitman je ve scénách velmi výrazný tak jako v té hře a to čímkoliv jak je nasvícen,oblečen a má i široká ramena tak jak to má být. No a jak to morduje na jednu hromadu a neptá se, to teprve nemá chybu. Tady mi násilí nevadí tady se mi líbí.

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Lidi na to se koukat vážně nedalo. Jen fakticky úplný konec. Na velké bojové finále bylo lepší to rovnou přetočit. Tehdy i teď picovina jak MRAKY-HOTOVO.

Iron Man 2 (2010)

Z filmu sem byl fakt v pr...i. Jo fakt to byla ta správná kopačka. Opravdu lepší než první díl více zábavy ze všech úhlů a v poloprázdém kině v Kolíně, ve velkém sále z DTS za 80kč nejlepší podívaná široko daleko.