Venom 2: Carnage přichází (2021)

Film na úrovni Ghost Ridera. Tom Hardy co na platně předvádí vás jen utvrzuje v tom, že má touhu srat své kariéře do holin. Nehodí se to k němu a první film byl prostě lepší. Dojmem je film jen jakási taškařice. Zatímco v prvním filmu je Venom  Svině, skutečná hrozba, a neskutečné nebezpečný bestialni protivník. Tady je to jen černý kokot co konec filmu malém nepřežil.

G. I. Joe: Snake Eyes (2021)

Čistý střed. Zábavné, akční.  Film se tolik nepoji z G.I.Joe.  Je to spíš jemnější asijská pecka z pohádkovými prvky pod Hollywoodskou taktovkou. Není to, ale ten top bojovník Raye Parka. Spíš Gangster se ctí z touhou po pomstě, který působí ve výsledku jen průměrně a bez pomoci ostatních se ve většině scén jen valí po zemi jak poleno

Creed II (2018)

Byl jsem nadšený. Film mě překvapil. Stalloneho výkon v podstatě srostlej s minulostí. Velké chvile ve filmu, se střídají s dramatickými momenty a ty tréninkové a boxerské momenty jsou v pozadí, tak aby vyzdvihli spíše filozofickou podstatu filmu s odkazem na minulost. Není to dokonalé, ale ani né jen dobré.

Tenet (2020)

Od začátku je to neuvěřitelně zajímavé a napínavé. Vrcholem pro mě není finále, ale scény na silnici, které se provážou se scénou zařízení v přístavu. To celé máte pocit, že trvá hodně dlouho, ale nedá vám to tak nějak vydechnout. Efekt filmu je v mých očích přesně takoví, že se neděje ani nic zásadního co by mělo poutat pozornost, přitom je záběr nebo střih vymazlený. Tohle se s kamerou musí umět aby to tak působilo. A když se něco začne dít, tak se dokonale vnořite do Nolanovi neuvěřitelné tvořivosti jež si veme 100% vašich smyslů. 100procentni hodnocení

Black Widow (2021)

Tady se už Marvel vesmír prostě trošku seknul. Očima fanouška. Black widow mě ze začátku rozjela a tyhle akční scény jsou pořád top. Trikove a bojové sekvence mají neuvěřitelnou šťávu a vrcholí tradičním extrémním finále, které je nejen efektní, ale i výživně výbušné. Děj a postavy jsou, ale spíš vhodné do nějakého seriálu, které jsou součástí dnešního MCU. Z filmu mate dojem, že záře hvězdy  Scarlett Johansson je tedy jediný, důvod vzniku filmu. To, ale právě očima fanouška   stojí za méně než padesát procent. S odřenyma ušima a to do krve

Car Masters: Z vrakoviště na výsluní (2018) (pořad)

Sledoval jsem všechny série a o auta a tuning se zajímám léta. To co tam ti borci tvoří a celý ten koncept toho všeho je prostě paskvil. Tak to prostě je. Nevím jestli je to tak jen pro show, ale spousta z těch jasně viditelných fušeřin slepenejch na koleně je v rádoby napinavejch transakcích prezentována tak, aby se nám  snažili přiblížit život v custom dílně. Auta miluji, ale tenhle koncept je mrdka a je mi z něj na blití. Tohle si auta nezaslouží. Každý  Autar nebo člověk co se zajímá o auta to vidí stejně

Falcon a Winter Soldier (2021) (seriál)

Mě se to líbilo a hodně. Nemůžu si pomoct, ale byly opravdu silné momenty a to zejména ty pražské. Po všech těch marvel filmech Zimní voják s Wakanďankou  u nás v ČR vyvolal emoce. Jasně. Místama mi ty chytrosti trochu lezli krkem a pak i ty skutečnosti co prostě jsou tím Marvelem jak ho známe. Takoví ten seriál prostě není. Ale ten černoch s tím bílým dostali prostor tady a využili ho nejlíp jak mohli.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Jednu hvězdu za relativně příjemné osvěžení. V této době nemůžu dát odpad ani tomuto do vesmíru volajícímu šílenství, což se vlastně i ve filmu doopravdy stalo. Jo aha pozor spoiler. Banda stárne a je to na ní znát. V dost scénách zoufalství, ať už v těch akčních nebo hereckých jež jsou jedna malina vedle druhé. Myslím si, že Covid této serii zlomil vás. Protože dle mého soudu tuto serii ani rodinná pouta nezachrání.

Gentlemani (2019)

Další jasná pecka.  Trošku jsem měl problém z filmem držet krok, ale takoví je Pan Režisér. Ze začátku jsem měl lehce pocit, že už se mi tenhle styl okoukal, ale klídek, klídek. I když. Místy mě herecké výkony úplně nepřesvědčili a to zejména u hereckých špiček nebo to spíš byla asi vina určitých scén. Třeba té v restauraci s Farrellem a nebo v opiovém doupěti. Hudba mohla být taková jinačí a ženská hlavní role více šťavnatější. Jinak ano.

Za čárou (2021)

Jen jsem přemýšlel, jak to s těmi Rusáky a Ukrajinci bylo. Nakonec jsem, ale přišel na to, že se blízká budoucnost vlastně žene do prdele, protože Robot-Hlavní hrdina je vlastně zmrd a bojuje za nějaké vyšší dobro a svou vizi stejně nedotáhne do konce. Je to totiž jen další užvatlanej Debil jenž se blejskne pár chvaty a figurou. Netflixacký fail na úrovni Blížence.