Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Na čo sa vlastne na Slovensku točia tieto primitívne seriály? Aby dali prácu skrachovaných slovenských polohercom? Alebo snáď ukojili túžby tupej časti národa po romantických seriáloch, ktoré ani nemajú žiaden hlbši dej a vyvrcholenie? Sračka!

Anjeli strážni (2004) (pořad)

Nudná, nezaujímavá a pre mňa odpudzujúca relácia o akože živote známych ľudí. Bieda a des...

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Jedna z najzábavnejších slovenských TV relácií. Aj keď nie vždy zásluhou moderátorov, ale naši občania dokážu vykompenzovať aj ich mierne zaváhania.

Dereš (1999) (pořad) odpad!

Dvojica Vacvalová-Andrásy má celkom dobrý humorný potenciál, ale to miešanie s politikou je nezáživé, nezábavné a niekedy až iritujúce.

Discopříběh (1987) odpad!

Z duše neznášam tento film a podstatnú zásluhu má na tom aj človek menom Michal David.

Hurikán (2006) (pořad)

Po Uragáne sa jednalo o poriadny úpadok. Dvojica Kraus-Marcin sa ale celkom slušne dokázala rehabilitovať nasledujúcim sitcomom Susedia.

Magic's Biggest Secrets Finally Revealed (2008) (seriál)

Pre niekoho, kto sa zaujíma o kúzelnícke "umenie" je to možno zaujímavé, pre mňa len ďalšia nudná programová výplň v slovenských televíziách.

Nové bydlení (2007) (pořad)

Je to nudná a zbytočná relácia, ale aspoň sa v nej nikto nepretŕča a nezhovaďuje.