Brutální Nikita (1997) (seriál)

Na hlavu padlé, uměle zahrané a na blond prcině postavený pseudoakční seriál do našich hlav nasoukaný jen díky neustálému omílání v televizi. Hrůza.

Stahovák (2009) (pořad)

Je to kravina, ale kluci do toho šli z vervou a mírně to pozvedli energií a něčím jakoby náctiletou TV pařbou.

Máte slovo (2008) (pořad)

Kdo ji tam drží flek.. potřeboval by naliskat. Ubohé, choatické, rádoby zajímavé a objektivní, zcela mimo vkus racionálního diváka.

Italský hřebec (1970)

Tady se někdo docela fajně zhulil. A Sly si dobře zapařil, dostal na pivo a šel. Místy uděsný pokus o art či co. No, odpad to není, tento pokus totiž rozšiřuje obzory pitomosti.

Temný krystal (1982)

Viděno příliš pozdě. Kdybych to zhlédl v dětském věku, tak tomu dám čtyři hvězdy, preferuju fantasy. Ale nyní, po filmech, které byly průlomové a spektakulárně závratné, mi tohle přijde amatérské, přiliš pomalé a hlavně, nudné. Postavičky se mi nelíbí vůbec. Pořád jsem se ptal sebe, jestli se mi to už líbí jako ostatním, po hodině jsem se rozhodl přejít na jiný film (Harold and Maude).

Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad)

Nula od nuly pojde. Dobré komentáře: MM_Ramone, paascha, petaspur, dex2man, aj.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Kravina. Čekal jsem primitivní zábavu, což by nevadilo, ale také humor a ten byl natolik chabý, že jsem měl chuť to vypnout. Snad Alan Tudyk to trošku drží. A ty americké slepice, to snad mají nějaké speciální detenční zařízení se znakem módně krásná a blbá, ne?

Bourák (2020) odpad!

Další česká tragédie postavená na Trojanovi, který nehraje, ale je zcela věrnou kopií filmového odpadu. Pěkné oči šik Bokové to nezachrání a já si říkám, kdo tohle platí? Kdyby to bylo alespoň navoňené uměním, ale nuly od nuly pošla.

Thiago Ventura: Pokas (2020) (pořad) odpad!

Jen myšlenka "jsem vtipný" a sebejistý postoj nestačí. Tohle je dobré maximálně na to ukázka, jak to nedělat - bez chemie, osobitého přístupu a charisma.

Rychle a zběsile 7 (2015) odpad!

Nesmyslný film od A do Z, který chce těžit z prdelek, namakanců a nabušených kár. To není ani vtipné, to je prostě dementní.