Kick-Ass 2 (2013)

Uletene, akcne, zabavne... thats it!

Očista (2013)

Originalny namet? Pre mna skor hlupy. Tesil som sa na ten film, no velke sklamanie nakoniec, nuda, klise, hluposti. Budiz, herci mozno podali priemerny vykon, no zvysok fuj, fuj, fuj...

Vikingové (2013) (seriál)

Po 6 častiach spokojnosť.

Alcatraz (2012) (seriál)

Zatiaľ som videl 10 epizód, no ďaľšie už pozerať nebudem, na seriál to je dosť málo pútavé, čakal som, že sa to bude viacej vyvíjať dopredu, a že budem čakať nedočkavo na každú novú časť. Momentálne vychádza toľko seriálov, źe tento je waste of time.

De Hel van Tanger (2006)

Natocene podla skutocnej udalosti, ktora popisuje ako sa sofer turistickeho autobusu dostane do vazenia, vdaka svojmu sefovi, ktory ho podvedie. Film ukazuje zivot vo vazeni a snahu dokazat spravodlivost.

Bílá stuha (2009)

Vzdy som vedel, ze ludstvo nebolo nevinne ani v minolosti a tento film to len potvrdzuje.

Agnes a jeho bratři (2004)

Tak pribeh o tom aky moze byt ten zivot niekedy fakt na hovno. Pohlad na situaciu, ktory nie je nasilny, ale putavy. Prijemna zmena.

Konečná linky 174 (2008)

Zaujimavy pohlad na zivot v Riu, ktory nenudi plus dobre spracovany dej.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Uffff to teda bolo.... Ked sa to skoncilo, tak som si myslel, ze mi chyba polovica filmu. Dve hodiny tocit o nicom, no to som uz davno nevidel. Bola to taka dlhsia reklama, ktora chcela ludi navnadit na tretiu cast. Ziadny dej, pointa, gradacia. Proste kopa h*vna....

Snílci (2003)

Asi mi ušla pointa alebo som sa zle pozeral, no nejak neviem čo tým chcel vlastne "básnik" povedať.