Poslední let raketoplánu (2011) (TV film)

Neříkám, že se mi to po prvním díle nelíbí, ale mohlo by tam být víc detailů. Jsou tam určitě zajímavé informace a záběry, ale tak nějak to jen klouže po povrchu tohoto tématu. Po druhém díle přece jen jednu * přidávám.

Zombieland (2009)

Takový trochu jiný film o zombí. Docela příjemně jsem se bavil :-)

Wonder Woman (2009)

Pro zdejší celkem vysoké hodnocení jsem se na film podíval. Ale asi to není můj šálek kávy. Přišlo mi to takové hloupoučké. Popravdě jsem i jeden blok mezi reklamami vynechal a využil ho smysluplněji.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Jediné co mě na tomto díle opravdu zaujalo, bylo zpracování příběhu o třech bratrech. Opravdu moc pěkné. Ale to je na celý film trošku málo. Scény, které měli být napínavé a tajemné jsou zde doslova promarněny.

Stůj, nebo maminka vystřelí! (1992)

Jak už tu někteří psali, tak i já se musím přidat k údivu proč má tento film tak nízké hodnocení. Přitom je to opravdu parádní a vtipná oddychová komedie. Možná se mi to tak líbí, protože mám filmy se Slyem rád, ale spíš bych to viděl tak, že tu pár významných recenzentů udělilo málo hvězdiček a ostatní je nechtějí moc přehazovat aby nevypadali "blbě". Ať je to jak je to, tak takhle nízké hodnocení si tento film opravdu nezaslouží.

Na vlastní nebezpečí (2007)

Ještě se mi nestalo abych chtěl odejít z kina. Na tento film jsem se tam dostal nedopatřením se známými a vůbec jsem nevěděl o co půjde. O to víc jsem byl překvapen. Vystříhat všechny scény s herci mimo loď a pustit na Discovery Channel. Dávám jednu hvězdičku jen kvůli nádherným exteriérům, kameře a Krobotovi.