FREEWHEELER

FREEWHEELER

okres Žilina

3 body

• 29.11.2012  15:41

Hľa, Mucha V: Viem čo si rodil minulé leto | Čo prichádza po poslednom diely? No predsa ďalší! A nedivte sa, aj Elán zarába na rozlúčkových koncertoch.

• 29.11.2012  15:38

Ružový Šakal VI: Truhlica mŕtveho, zlého a ošklivého | Jason žije. Nikto nevie prečo, ale vraždí.

• 29.11.2012  15:34

James Blond VII: Povstanie mudrcov | Vzkriesiť bývalého vzkrieseného vzkriesením? Vzkriesene vzkriesené!? Kurva a telekinekitikata??

• 29.11.2012  15:29

Saw navždy VIII: Posledný (sa) vystrel! | Mne sa náhodou tento diel páčil. Trapárňa šla trošku bokom, nik neriešil hovädziny, Jason vraždil, Dagget som videl.

• 29.11.2012  15:24

Nezvratný park IX: Tajomstvo krížovej prípravy | ...fascinujúce moskvy... teda masky.. celkom podarené. Marcus sa s tým raz pochválil a potom už ďalší kšeft nedostal...

• 29.11.2012  15:21
    Jason X (2001)

Hviezdne Známosti X: aneb Jak utopit lidskou stonožku | ...to ako prejebať 25cm hrubé titánové dvere machetou (nie Danny Trejom).

• 23.11.2012  15:00
    Vřískot 4 (2011)

Screamovský syndróm neabsentuje ani v novom Scream. Pomalý rozbeh, veľa vaty, druhá polka lepšia jak prvá, dobrá atmoška až posledných 30 minút. ALE, u mňa najlepší a najvýraznejší diel série. Veľmi moderné.

• 14.11.2012  21:22

Hovorte si čo chcete. Mňa to bavilo OHROMNE! Skvelý thriller, šmrncnutý Cravenovou prvou morou, pokrokom v žánri a dobovou vyspelosťou. A mne sa páčil scenár.. v scenári... v scenári.... A ten nápad. A príbeh. A ešte film...

• 14.11.2012  21:09

Rozbeh fasa. Chcel som dať opäť plný počet. No len, sa to akosi zvrhlo.. Zo začiatku to človeka baví, neskôr sa chytá za čelo. A pritom toľko dobrých nápadov a efektov.. Ozaj, a dokonalé cameá!

• 14.11.2012  21:04

Bon apetite, bitch! Zo začiatku som myslel na 5*, potom na Odpad. Strelené nápady a statočné masky!

• 14.11.2012  20:59

Lisa Wilcox oživila sériu.

• 13.11.2012  19:49
    Avatar (2009)

Nebudem sa vyjadrovať.

• 13.11.2012  19:32

No no no. Veľmi podarené efekty končia zarastené v tejto somarine.

• 13.11.2012  08:01
    Saw 3D (2010)

Nočná mora přicházi o iluze VII: Jak vytrhnout tatínkovy stoličku | Snaha o moment prekvapenia je na bode mrazu, v tomto diely sa chobotničky zo štvrtého nijak nevyznamenali. Nasilu tlačený dôraz do krvi, to však úplne vytlačilo zmyselnosť a tak to celé končí nezmyselnosťou. Áno a tá pointa bola stupidita nad mraky, páni tvorcovia, čo tak sa ísť hanbiť do kúta?

• 13.11.2012  07:59
    Saw 5 (2008)

105 Dalmatíncov: Klony sa stroja | Rok čo rok nás tvorcovia tlačia touto komerčnou tlačenkou. Piaty diel tak isto nepovie veľa. Scenár vykradne z dvojky (no ako nápad za sto bodov!). Vizuálne fajn, to TO NESTAČÍ!

• 13.11.2012  07:58
    Saw 6 (2009)

Aladin & Robin VI: Impérium vracia vzkriesenie | Popri tom všetkom, čo je táto séria - brak krvilačne bážiaci po peniazoch, to malo celkom úder. Krom toho ale bolo 90 minút priveľa, o pointe alebo zvrate sa hovoriť samozrejme nedá (no OK, jedna-dve veci v scenári prekvapia). Inak škoda, že dôležitosť filmovej kvality nie že nejde bokom, tu ani neexistuje. Jak sa hovorí, ako to načinčali, tak to dojebali.

• 9.11.2012  14:50

Ďaľšia z tých "nadupaných" vtipných romantík. Mierte tento sympatický filmík na odľahčenie večera s polovičkou alebo iným človekom vo vašom blízkom okolí. Svižný scenár!

• 9.11.2012  14:48

Ejha. Vynikajúce masky. Chválim. Ale človeče však to ani tých hercov nebavilo..

• 9.11.2012  14:47

Veľmi ma prekvapil a potešil nepredvídateľný scenár, lenže ten sympatický spád sa ku koncu vytratil a už nás nečakala ani ohúrujúca pointa. Ale spracovanie výborné, dokonca mi to prišlo ako keby sa miestami menil žáner.

• 8.11.2012  18:51

Mohla to byť zábava, ale nie, to musí byť nuda. Po pol filme mi prišlo zábavnejšie sledovať posuvník vo VCL plejeri. Škoda, sympatický herci.

• 8.11.2012  18:49
    Saw 2 (2005)

Zmena žánru? Žmýkanie koruniek? Nevidím faktor, ani dôvod prečo by mal nejaký pozitívny faktor prospieť tomuto "pokračovaniu". Veľmi slabý scenár, príbeh je o hovne a z hovna spraviť večeru je nápad šakalaka. Dojímajú ma hlavne spústa krvi a ta "adekvátnosť". Vo všetkom. Idem si spraviť chlebík. So šunkou.

• 8.11.2012  18:44
    Saw 3 (2006)

Pokus o svižný scenár a strhujúci pointu dopadol rutinérsky - na houby. Bublina ktorá sa fúka od (po) prvého dielu je nie nič mastné pre pravých filmových fanúškov. Krv a úsmevná operácia nestačia. Dokonca slabé výkony..

• 7.11.2012  17:32
    Doghouse (2009)

Trošku humoru pre NEcielenú skupinu obyvateľstva. Zo začiatku to vyzerá fajn, potom si to obrátky vezmú na plecia a na to, že to celé trvalo niečo cez 80, mne to trvalo celú večnosť. Ale na druhú stranu som si kávu nedal..

• 7.11.2012  17:29
    Černé ovce (2006)

No, pri jednej scéne som vypukol záchvatom rehotu. Rozdelím film na dve polky - prvá bohová zábava. Trefný humor, šecko. Monotónnosť a pseudozombie v druhej ma odradili. Potom ma to už nebavilo. Opäť bezvýsledna produkcia.

• 7.11.2012  17:26
    Rubber (2010)

Prečo sa mi to nepáči? NO REASON!! Rozbeh sranda, len to po pár minútach omrzí a nič sa nedeje. Mal to byť kraťas a bol by som spokojný. Inak som len čas zabil. A čo z toho, že sa Mann podobá na Avril?

• 7.11.2012  17:23

Na rok 1984 nervydrásak. Každopádne si filmový fanúšci aj dnes určite na niečo prídu, ja som film doteraz nevidel a musím vysloviť svoju spokojnosť. Zlatý Depp a dokonalá levitačná scéna. Ostatné mi dnes tiež nepríde k smiechu.

• 6.11.2012  14:39

A kto mi do perdéle vysvetlí, kam sa podelo to čaro z prvotiny?? Tie 3* som možno trošku presrelil, každopádne sa nejedná o stratu času, či nedajbože o brak, len mi popri tých všetkých naháňačkách chýbalo voľačo zmysluplné. Nevšímajúc si kopu klišé, ako zábava čo vám nič do života nedá, OK. A rýchle to bolo, človeče, rýchle.

• 6.11.2012  14:35

Ďalší násilný mrazák. Film je celý dobrý, netreba špŕtať.

• 6.11.2012  14:32

-„You go to bed with it?“ A to ma poserte, som si nemyslel že mne už sa bude páčiť taká chujovina ako zombácky film. A hľa, baví ma to. Oproti Zombieland a Dawn of the Dead menšie vzrúšo, ale na tejto haluzi zas musím vyzdvihnúť ten sitkomácky trafený humor. V tomto ohľade sa to nesmierne podarilo. Horšie je, že ten náboj začne pomaly vyprchať a po polke sa nič nedeje - ledabolo krváca.

• 6.11.2012  14:24

Poďme na to Pomovským písmenkovaním. Béčko s Áčkovým tigrom, Céčkové kulisy a atmoškou na výbornú. Priznám sa, že som takto dobrý film nečakal (už len ten náámet!?). Krátke a účinné.