• Krátkometrážní

Karanténa 2: Terminál (2011) odpad!

Pichol som sa ceruzou do ruky že či sa mi nesníva voľáka °°°°vina. Objektívne, Quarantine ako remake vôbec nebol taký strašný prešľap, no toto volné pokračovanie kope hrob všetkým zapojeným vo výrobe. A DVD distribúcia je sebeckou arogantnosťou leč páska si nezaslúži ani na TV Joj.

Konečná stanice (2004)

Príjemne odpoludnie s radošincami. Príjemné prekvapenie, vtipné, fajn.

Mŕtvola musí zomrieť (2010)

Tovar odporúčaný na vývoz: NIE. Odporúčaná cenníková zľava: 140%. Kopaktný význam: ČASOVÁ KONVERZIA (1hod = 20hod).

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Vizuálne podarený a pestrý film, no deju chýba LOGIKA! Tým pádom ide o jednohubku, ktorej 2 hodiny miestami plynú enormne pomaly. Sváko Jozef by sa so svojou kariérou zahrávať nemal, lebo je obrovský talent, no v Looper mi jeho Willisovský xicht liezol pekne na nervy.

Vřískot 3 (2000)

Tretí diel je nasilu a rutinérsky odovzdaná hrôza, bez štipky vzrušenia a emócie.

Vřískot 2 (1997)

Jednotka asi klasika, no tu je Neve oveľa viac sympatickejšia, Courteney menej otravná a scenár svižnejší.

Vřískot (1996)

Štart sympatickej a kapku zábavnej trilógie. O nič viac nejde, kupujte vína a vodky, volajte priateľov a zapnite k Monopoly.

Freddy versus Jason (2003)

Trošku väčšia prdel ako vesmírne X. Ale na to aby to bolo aspoň mizerne zábavné, to by museli obsadiť do hlavných rolí Will Smitha a Martina od Lawrencov. Produkt vhodný do Happy Mealu.

Pátek třináctého (2009)

Otázka je, ustál by tento snímok ako pôvodný? Možno. Lenže celá tá túžba á la hŕ hŕ remejk stojí za výsledkom. Nepodarené. Zlátanina myšlienok zo štyroch filmov, navyše gore efekty vážne ale že úplne nepodarené. Jason je velmi sympatický, ale to je že kurva málo. Producentská ignorácia pomaly ale isto ruinuje filmárske remeslo a produktivita óte zero značne ničí celý tento priemysel. Dvíham prst nad prítomnosťou neprítomnej originality. Viazne to. Núkať teenegerom lacný produkt z cieľom baviť 90 minút a nič viac (dokonca miznú už aj klišé) je piesňou rokov minulých. Začnime byť trochu odvážny, točme to dravo a s myšlienkou!