G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Mně se to teda líbilo, opět. I když je fakt, že některé ty akčnější scény ve 3D jsem trochu nestíhala, ale bylo to fajn. Akorát mě teda dost překvapilo, že nedali do tohohle dílu některé herce z té jedničky. Mohlo to být lepší. I tak dávám 5 hvězd :)

Surfařka (2011)

Skvěle natočený film! Nechápu, jak někteří můžou tak sprostými slovy urážet takový životní obrat, takový děj a takovou situaci, když to sami neprožili. Mám ráda natočené filmy podle skutečných událostí a většinou se povedou, tak jako tento. Takže se mi líbily všechny herecké výkony a oceňuji tu namáhavou práci, na které se všichni do jednoho podíleli. Natočit totiž takovou životní situaci vyžaduje nejen odvahu, inteligenci a kuráž, ale i velkou trpělivost. Super !

Profesor v ringu (2012)

Nevim, co je na tom filmu tak spatneho zas, ale mne se to libilo. Pobavila jsem se a to je hlavni. Kevina Jamese mam rada a opet me nezklamal. Jo sice to melo par much ohledne toho zapaseni, ale vysledek byl fajn.

Amputace (2012) odpad!

Tak tohle je uz do nebe volajici!! Omg, jak tohle muze nekdo natocit? Vetsi kravinu jsem fakt nevidela. Ten film nema hlavu ani patu. Ty jeji predstavy jsou tak uchylne a zvracene, ze se mi z toho zveda zaludek. Proste hnusna zvracenost a velmi mizerny pokus o film.

Nic nás nerozdělí (2012)

Velice emotivní zážitek .. Nedokážu si představit, jaké to muselo ve skutečnosti být, to vlastně nikdo, kdo si to neprožil ... Skvěle natočené a hlavně zahrané ... Klobouk dolů!

Rallye smrti: Peklo na zemi (2012)

Nevím, co většina proti tomuto filmu něco pořád má, ale mně se jako líbilo. Sice na první díl to nemá, ale i tak se mi to líbilo. Natočené to bylo fajnově.

Kill Bill (2003)

Miluju filmy Quentina Tarantina ! A nejlepší z jeho "ztřeštěných" filmů je právě Kill Bill a Kill Bill 2. Ani nevím, co se mi na tom tak líbí, ale já to prostě miluju. Smíchané americké, japonské a další směsy bojových umění a žánrů zároveň tomu dodává opravdu vynikající podívanou.

Slavnosti sněženek (1983)

Naprosto zbožňuji tento film a to nejen proto, že z krásného Kerska a okolí pocházím, ale i pro určitý smysl pana Hrabala pro jeho povídky. Prostě a jednoduše pro mě jsou Slavnosti sněženek nejlepším českým filmem.

Constantine (2005)

Můj velmi oblíbený film. Můžu ho vidět 100x a stejně na něj budu koukat vždy s úctou. Velice dobře zpracované, zahrané, i když je tam pár chybek, výsledek je alespoň pro mě nadmíru uspokojující :-) A Keanu Reeves je ve filmu opravdový fešák ;-)