Poslední vládce větru (2010)

No mně se ten film prostě líbil ... Jistě, bylo tam pár nedokonalostí, což je téměř u každého filmu, ale děj, zpracování ušlo, takže nakonec to byla pěkná podívaná :)

Živí mrtví (2010) (seriál)

Tenhle seriál prostě miluju !! Za poslední dobu fakt něco, co se mi líbilo hned od začátku a vždycky se nemůžu dočkat až uvidím další díl :-)

Zjevení (2012)

Tak tenhle film byl naprostý propadák. Přijde mi to, jako snaha něčeho, co už dávno nefrčí a co už vůbec diváky nevyleká a hlavně nepřiláká do kina. Prostě strašně jednoduchý a vůbec ne záživný, nudný film, který mě dost zklamal. Ani Ashley Greene, kterou mám ráda, nezachránila toto trapné fiasko.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Ať si každý říká, co chce, tuhletu ságu já prostě miluju a podle mě byl tento díl ze všech nejlepší a nejpovedenější. Sice se to nemůžu srovnávat s knihami, protože ty jsou obsáhlejší a samozřejmě lepší, ale i tak na mě tento díl udělal veliký dojem, nechal mě projevit své emoce a až do úplného konce jsem byla napjatá, jak struna. Posledních 20 minut jsem byla zaskočená, protože takový zvrat jsem opravdu nečekala, ale nakonec jsem ráda za happy end. Jen bych si přála, aby tímto dílem příběh nekončil, ale to už bohužel nejde.

Méďa (2012)

Opravdu po dlouhé době skvěle natočená komedie, která mě pobavila i rozbrečela zároveň. Herecké obsazení bylo vybrané také skvěle, ale hlavně se mi líbil ten nápad vůbec natočit takový, sice trošku sprostý, ale vtipný příběh. Jak říkám, bavila jsem se od začátku do konce a když si budu chtít zvednout náladu, určitě si tento film pustím. Amerika nám dává hodně požitků z filmů a tento se opravdu povedl.