Beyblade (2001) (seriál)

Vidím to jako včera, když jsem jako malý dítě vstával pomalu v pět hodin, jen proto abych viděl jak spolu bojují v areně "káči".

Spring Breakers (2012) odpad!

Při sledování tohoto skvostu jsem nabyl dojmu, že pan režisér asi nikdy neviděl ženské kozy a natočením tohohle filmu si to pravděpodobně kompenzuje. Na tom by asi nebylo nic špatného, kdyby se film skládal z něčeho jiného než ze zpomalených záběrů na těla silikonových barbínek a neuvěřitelně otravné hudby.

Zpráva o Europě (2013)

Neuvěřitelně nudný pseudodokument s nesympatickými herci.

Invaze zombie nácků (2012)

Zombíci nacisti, robohitler, živý dr. Mengele, kosmická loď, lasery, stahování z kůže? "Proč ne!", řekli si hlavy chytrý v Asylu a natočili tenhle majstrštyk.

Jurské komando (2008)

Jeden z těch lepší filmů od Asylum, k dobru má navíc, že je vcelku krátký.

Tísňová linka (2013)

Takhle si představuji pořádný thriler, napětí se dá krájet a navíc, na konci nejsou žádný stupidní americký řeči o tom, jak si zloduch zaslouží spravedlivý soud!

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Jsem v polovině první řady a musím říct, že tolik blábolů pohromadě jsem hodně dlouho neviděl. Počínaje lékařem-fyzikem-biologem-chemikem-vynálezcem teleportačního přístroje, který byl navíc zavřen 17 let v blázinci, což je hlavní pomocník blonďaté superagentky FBI, která má odhalit celosvětové spiknutí. Všemu tomu šefuje, jako v každém americkém seriálu drsný černý šéf. Navíc se v každém díle pod snůškou pseudovědeckých keců, který nemají žádný smysl a mají v divákovi vyvolat pocit, že nás vlastně tvůrci vůbec nevoděj za nos, objeví nějaký supervynález.