Luxus na talíři (2016) (pořad)

Parádní kulinářská šou u které pořád nevím, jestli to je myšleno vážně a nebo to je parodie.

Kmeny - Rap (2015) (epizoda) odpad!

Nuda, vypnuto po sedmi minutách.

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda)

Prvních 90 procent filmu mě utvrdilo, že fotbal je opravdu sport pro Ynteligenty. Zbytek filmu, kde se dvě bandy opičáků řežou hlava nehlava, byl celkem sranda - za to bod nahoru.

Kmeny - Straight edge (2015) (epizoda)

Po shlédnutí se mi vybaví půlhodina koukání na tři divný rozumbrady a poslouchání jejich "neomylných" pravd. Což by se dalo shrnout tak do minutového videa. Za mě palec dolů.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Neuvěřitelná zhůvěřilost. Zhlédnuta první polovina filmu s přestávkami - druhou jsem musel přeskákat, protože ten explicitně násilný a odporný materiál se prostě zkouknout nedal.

Ona (2013)

Neskutečně nudný film, několik dní trvalo než jsem ho celý přelouskal. Nechtěl jsem si prostřelit při sledování filmu hlavu - to se nedá říct. Další případ, že romantický film není můj šálek čaje.

Banshee (2013) (seriál)

Nebýt neskutečně pitomých milostných dialogů, byl by to i docela obstojný seriál. Bohužel pro mě spadl do průměru.

iZombie (2015) (seriál)

Oddychový seriál, který si na nic nehraje a navíc se sexy zombicí, která má ráda lidské mozky.