Pozemšťan (2007)

Krásný příklad toho, že dobrý film nemusí stát miliony dolarů.

Skins (2007) (seriál)

Jasných 100% pokud nehodnotím poslední dvě řady.

Plebs (2013) (seriál)

Seriál nemá chybu, klasický britský humor nezklamal. Doporučuji všem, které zajímá to, jak to (ne)vypadalo ve starém Římě.

Ctihodný občan (2009)

Film pojednává o muži, kterému byla zavražděna rodinna. Protože soudní systém podle něj zklamal, rozhodl se vzít spravedlnost do vlastních rukou. Od lehkého začátku, kde zabije vrahy své ženy a dcery, se film přehoupne do stádia, kdy vybuchují mobily paní starostky(spolu s její hlavou), auta policejního sboru a nakonec se ctihodný občan omylem sám odpalí ve věznici.

Našrot (2013) odpad!

Při sledování tohoto filmu se mi vybaví Hangover. Jenomže hangover je narozdíl od tohohle vcelku vtipný. A pokud se u komedie ani jednou za celý film nezasmějete, je něco špatně. Tento film je trapný, o logickém chování postav ani nemluvě a hřebíček tomu dává typicky trapné americké vyvrcholení.

Konečná (2013)

Děj filmů je poměrně jednoduchý, zlý narkotikový král utekl z vězení a v superrychlém bouráku míří k mexickým hranicím, které se chystá překročit. Nebýt jednoho šeriffa(Arnold Schwarzenegger) v jednom zapadákově by nakonec i ty hranice překročil. Ale filmu, kde akce střídá akci a ani jednou se během filmu nenudím, nemůžu dát méně než 4 hvězdy.