• Krátkometrážní

Přichází Satan! (1976)

část na hřbitově s černými psy působí večer opravdu děsivě.A celkově běhá mráz po zádech i s těmi fotkami a vůbec tohle se musí vidět.

1 Night in Paris (2004)

Já jsem za tu nahrávku rád, aspoň má ta sviňa nějakej oficiální černej puntík. A jinak ten chlápek to je pěkněj ha*zl :D Hlavně jak se nechala slyšet, že se nikdy nenafotí nahá, no myslím, že na to už fakt teď nikdo nečeká :) A to: "Don´t talk to me like to an animal" byla taky perla

WCW Bash at the Beach (1996) (pořad)

Tady vzniklo vlastně NWO.. Spoiler! 1. 1. Psychosis Vs. Rey Mysterio, Jr. 10/10) Zaručeně nejlepší zápas večera a podstatně lepší než utkání těchto dvou na Road Wild 1998. High fly akce na nejlepším levelu. Nikdy jsem nechápal, proč je Psychosis, tak podceňovaný a titul dostal jen 2x na směšně krátkou dobu. Mysteriovi se minimálně vyrovná a jeho pohybová vybavenost mi přijde ještě zajímavější._______ 2. Big Stiffa Vs. John Tenta (5.5/10) Oficiálně nejhorší feud roku 1996. Nedivim se, takovýho antitalenta a člověka bez charismy jako je někdejší Big Bossman aby pohledali. Zápas o ničem až na Tentovo vítězství. ________ 3. Diamond Dallas Page Vs. "Insult" Jim Duggan (6/10) Zápasy s pitvořící se Dugganem jsou směšný. Vlastně ne, nejsou. Ten šašek není schopnej ani pořádně prodat Diamond Cutter. ________ 4. Public Enemy Vs. Nasty Boys (5.5/10) Adaptace na hardcore zápas, ale tentokrát dost slabá.. ________ 5. WCW Cruiserweight Championship: Disco Inferno Vs. Champ-Dean Malenko (8.5/10) Kvalitní zápas, Malenko obhajuje. _______ 6. Joe Gomez Vs. Steve McMichael (5.5/10) Umístěním těchto dvou na PPV, to je výsměch platícímu fanoušku._______ 7. WCW U.S. Heavyweight Championship: Champ-Konnan Vs. Ric Flair (6.5/10) Ok zápas, Konnan ztrácí zaplaťpánbůh, U.S. Title_______8. Chris Benoit/Arn Anderson Vs. Kevin Sullivan/Giant (6/10)_______ 9. Sting/Lex Luger/Randy Savage vs. Kevin Nash/Razor Ramon(10/10) Nikdy jsem neměl rád Hogana ani Nashe pro jejich tahání za nitky bookingu a prakticky nulovou konkurenceschopnost jejich wrestlingových schopností pro 90. léta (a bohužel nejen pro ně). Ale tady ten zápas, resp. jeho konec, a vznik NWO kompletně změnil historii prowrestlingu a za ten skvělý Bischoffův booking prostě musím dát plný počet. _______CELKOVÉ HODNOCENÍ: 7/10

Gogs (1993) (seriál)

Tohle byla prvotřídní zábava

Zakázané ovoce (1998)

Silné momenty: Smrt velkého trouby, který si sám prostřelí hlavu a policie v utajení př hraní dámy na začátku..

Škola zlomených srdcí (1994) (seriál)

Seriál mého mládí. Grunger Pete Rivers a Con byli jasnými favority. z nostalgie musím dát 4 hvězdičky.

Tenkrát v Mexiku (2003)

Slabší než desperado, ale i tak pořád dobré.