Počátek (2010)

Tak prestala sa na konci točiť, alebo nie???? Pýtala som sa každého, kto to videl a každí to videl po svojom. A preto je tento film jeden s mála svojho druhu, ktorý si zaslúži všetky hviezdy. Pretože aj po pozretí na druhý, tretí krát, vždy budem vidieť ten záver podľa svojej momentálnej nálady. Ktorý film to dokáže? Zrátam ich maximálne na prstoch jednej ruky.

Vdaná snoubenka (2008)

Milujem Jeffreyho a Umu až tak nie, tak dám tie tri. Ále - sladké, romantické a strášne zaláskované. Oddýchla som si pri tom, aj som sa zasmiala, tak dávam štyri, aby ste vedeli.

Ctihodný občan (2009)

dokonalá pomsta. Dokonalý plán na pomstu. Dobré spracované.

Srdcová sedma (1998)

Veľmi pekný film. Aj ten záver bol krásny. Dal priestor fantázií, aby to pokračovalo tak, ako to začalo s tým pravým.

Truman Show (1998)

Veľmi zaujímavo spracovaný film. Zimomriavky na konci filmu. Krása.

Hra na schovávanou (2005)

Čistý psychopatizmus. Ale budiš... a keď sme už pritom, je to absolútna blobosť....ozaj, kde presne, v ktorom okamihu Emily zabudla svojmu otcovi povedať " ozaj, to čo malo byť včera, si bol mimo, né??" ?

Parfém: Příběh vraha (2006)

Úžasný koniec. Nikdy by ma nenapadlo, že práve toto vznikne s tohto. Pochmúrna atmosféra danej doby ( možno tá doba až taká pochmúrna nebola ale rada si to domýšľam). PS: som rada, že príbeh nechal vraha dokončiť svoje dielo.

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Šikovný mladík a posadnutý policajt. Som prekvapená záverom ( príjemne). A ešte k tomu aj skutočná udalosť. Kdo by to bol povedal, že naozaj. ( možno tak námet). Ale slušné a pozerateľné.

Trosečník (2000)

Dokonalo natočený film. Vytrhnutie zuba som prežívala s ním, (ach Wilson) keď sa stratil a odplával mu, akoby stratil najlepšieho priateľa. Všetko som s ním prežívala a po závere som mala zmiešané pocity.Nakoniec som to predýchala......( asi jej prirýchlo tikali biologické hodiny a tak jej treba). A vlastne to skončilo bohovsky.

Pianista (2002)

Veľmi pekne a realisticky (??- ako to ja môžem vedieť..) vykreslený príbeh.