S čerty nejsou žerty (1984)

"Zase ti to spadlo Máchale, asi vítr " prostě bomba. Miluju pohádky a tuhle obzvlášť.

96 hodin (2008)

ani ryba ani rak. Nenudila jsem se, nebylo to nijak zdlouhavé, prostě ráz na ráz .Odjela, unesena, zachráněna na úkor zničení půl Paříže a fofrem na šťastné shledání v Americe...ale. Liam Neeson v roli akčního hrdiny byl fajn. Nemusí to být pokaždé nabušený superhrdina , no super hrdina to byl. Neumím si představit, takhle nadopované šlapky. Dobře, možná jim dávají drogy aby byly holky povolnější , ale aby to byly takové mátohy?? To by bylo jak sex s mrtvolou a za to by zase tolik chlapů neplatilo, ne??

Láska nebeská (2003)

Jedním slovem : ANO. Nebo třema ANO ANO ANO. Nedá se vytknout nic, film mě bavil, baví a bavit bude od první sekundy až do titulků.

Kabaret (1972)

4 hvězdy jen proto, že pěti nerada plýtvám. Filmu se nedá nic vytknout. Vidět to můžu stále , stále a stále. Nikdy neomrzí

Thor (2011)

Ty 4 hvězdy jsou za Lokiho. Ten je tak sladkej. Záporák, ale v očích mu vidím dobrotu. On vlastně ani nechce být zlý. Je prostě KRÁSNEJ. Jinak Thor taky není k zahození, jen bych od severského boha ( a krásného chlapa) čekala nějakou větší akci na poli lásky, ne jen decentní pohledy a jedno lehké přikrytí dekou. Proč proboha na ní neskočil?? Dobře neměl to ve scénáři ale kurník mělo to tam být a byl by plný počet.

Varieté (2010)

4 hvězdy, protože hudební filmy můžu. Děj nic mo, ale co, dá se na to koukat. Z čeho jsem nemohla spustit oči byla Cher. Když mluvila, zpívala , chodila tak vypadala jak vlastní vosková figurína. Moc svalů se jí v obličeji nehnulo a vlasy taky ne. Tak nějak se hýbala celá v kuse. Jak asi vypadá bez líčidel??

Hříšný tanec 2 (2004)

Snažila jsem se nesrovnávat. Proč taky. Vzala jsem to jen jako společné téma a bohužel i název. Jinak s Hříšným tancem to nemá moc společného. Zas taková hrůza to není. K žehlení dobré. Dala bych i 3 hvězdy, ale hlavní aktéři mi tak nějak nešli k sobě. Nemůžu říct že by se mi nelíbili, ale společně to nebylo úplně ono.

Mejdan v Las Vegas (2008)

Takovej průměr. Cameron se mi v obličeji moc nelíbí. Myslím že kdyby bydlela vedle ve vchodě, tak si jí ani nevšimnu, ale postavu má super. Takže proč ne?? Stará mi na takovou roli opravdu nepřijde.Když jí přišmrcnou, tak je fajn. Ale Ashton je .......hm, prostě bomba chlap. Takže i kdyby film byl blé, tak na něj vydržím zírat. Nakonec s Cameron se k sobě hoděj.

Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (seriál)

Tak jsem včera večer koukala na první díl a zjistila jsem že se moc těším. Jen mi přišlo trochu přitažené za vlasy jak 52 letý Luděk Munzar křepčí coby mladý (kolem 20) rozšafný Jakub Cirkl. To se tvůrcům moc nepovedlo. Klidně ho mohli hrát herci 2. Jinak už aby byl další díl. Agitace tam je, ale v té době to jinak nešlo. Náhodou je to super seriál.

Sněhurka a lovec (2012)

Úplné zklamání to nebylo. Vlastně až na pár okamžiků jsem se celkem bavila. Moc se mi líbily efekty. (například rozpadající se vojáci, nebo vyteklé zrcadlo-bomba). Je pravda, že místy to připomínalo putování Hobitů, ale to mi vůbec nevadilo. Horší byly Letopisy Narnie a bílý jelen - ale co i to jsem přežila - to byla chvilka. Schrnutí- pěkný film na který se ráda ještě někdy mrknu. 3 hvězdy jsou za to, že si Kristen s Chrisem nedali ani pusu - teda když nepočítám tu zázračnou z pravé lásky, která Sněhurku probudila k životu. Čekala jsem mega líbačku po smrti královny - americký film a nic ???????????