iron.maiden

okres okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 7.10.2019  10:13
    Joker (2019)

pecka! Ještě uvidíme s čím se vytasí epizoda IX, ale vidím to na můj top film letošního roku

• 16.3.2019  12:12

řekl bych nejlepší film dle herní předlohy. Jako mega fanda Warcraft 3 jsem byl naprosto unešen. Snad se dočkáme dvojky...

• 20.12.2018  00:06
    Aquaman (2018)

a já těch 5 dám, v kině je to nářez. Plus nejlepší DC film.

• 3.11.2017  21:58

Nejlepší Thor a jedna z nejlepších Marvelovek vůbec. Jízda od začátku do konce.

• 24.3.2017  13:22

nářez

• 29.3.2013  19:27
    Hon (2012)

jedno zklamané dítě, jedna lež.....skvělej Mikkelsen. Zde neskutečnej sympaťák, kterému budete fandit. Peckovej film, doporučuju!

• 5.1.2013  11:20
    Dracula (1992)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, miluju tu atmosféru.

• 17.10.2012  15:27

Dnes jsem se na tuto kultovní klasiku opět podíval. Pro mě spolu s Reservoir Dogs nejlepší Tarantinovka. A ten taneček Mii a Vincenta.........legendární!

• 2.10.2012  15:12

stejně jako u Lemmyho nemá cenu koukat pokud nejste fanoušek. V dokumentu je vše přes Ozzyho mládí, začátky a úspěchy s Black Sabbath, solo kariéru, ukousávání hlav holubicím a netopýrům, až po úplné vystřízlivění. Pro fanoušky prostě povinnost.

• 16.1.2020  20:37

není to taková jízda jako nadupaná dvojka, ale hodně příjemné překvapení. Po obrovském zklamání ze SW9 odcházím z kina zase spokojen.

• 16.10.2019  14:19

jako jo, bavilo. Parádní jednohubka.

• 24.9.2019  21:21

jestli jsem 4. dílu dal 4 hvězdy, zde musím minimálně stejně, protože se mi pětka fakt upřímně líbila. Je to za léta násilí a válek psychicky poznamenaný, ale stále nekompromisní Rambo, a rozhodně není pravda, že by ve filmu byla akce jen posledních 30 minut. Akce tu je, průběžně dávkovaná a vrcholí v masakrózním finále. A taky si myslím, že jsme dostali toho nejdrsnějšího a nejbrutálnějšího Johna ze všech dílů.

• 4.8.2019  15:08
    Slunovrat (2019)

horor to není v žádném případě. Ovšem těžký psycho to ano. Vůbec nevím, co jsem to vlastně viděl...

• 30.5.2019  23:08

Jasně, je to místy nelogické, místy pitomé. Ale od tohohle typu filmu přeci nečekáte příběh na oscara. Chcete vidět akci a jak se mydlí všemožná přerostlá monstra. A toho si tady užijete až až. Ten malý chlapec ve mě chrochtal blahem :) Má to potitulkovou scénu...

• 12.4.2019  21:49

za mě lepší než osmdesátková klasika. Líbilo se mi, že film jde vlastní cestou a slepě nekopíruje originál. Konec je libovej, he he. 7/10 \,,/

• 14.1.2019  09:11

pomalejší rozjezd, ale jakmile jste vtaženi do děje, tak už Vás to nepustí. Velice příjemná jednohubka.

• 17.9.2018  17:43

Slušná, krvavě přisprostlá a ujetá jízda. Bavil jsem se. Rozhodně víc než na Covenantu.

• 21.6.2018  22:51

Většinu zdejších komentů nechápu. Zde přítomní by asi zase chtěli vidět stopadesátou variaci honičky po ostrově. Já jsem s tímto směrem série velice spokojen. Jediné co mi vadilo byla dějová linka Maisie, jinak spokojenost + CGI a triky celkově prostě paráda. Go Rexy! 80%

• 5.5.2018  12:34

Tenhle film se vyplatí vidět jedině v kině, domácí projekce rozhodně nebude mít takové grády. Jako milovník hororů jsem nadšen. Sice jednohubka, vícekrát vidět nemusím, ale originální, tísnivá a hutná! Spokojenost

• 24.3.2017  13:26

Chtěl jsem vypnout a bavit se. Bavil jsem se. Hail to the King.

• 12.8.2013  01:09

parádní hororová jízda! Velice sympaticky jsou vybráni i herci. Skvělí jsou nejen Wilson a Farmiga, ale i celá rodina Perronovic v čele s R. Livingstonem. Wan válí.

• 30.5.2013  00:13

absolutně krásně oddychová jízda. Přijít, sednout a vypnout. Po 20 minutách jdeme do akce, a přiznám se, že párkrát jsem se v kině smál, až jsem brečel. A nebyl jsem sám!!! Důstojné zakončení...no zakončení. Dle mého názoru si ještě jedno nové dobrodružství Phila, Stua a Alana užijeme.

• 24.1.2013  15:03
    Šakal (1997)

Být to na mě, konec by dopadl opačně. B. Willis těžce ruluje.

• 10.12.2012  18:23

Nemá to sice ten šmrc jako předchozí filmy s Bournem, ale pořád je to hodně slušná jízda. Myslím, že Aaron by klidně utáhl další 2 díly. Třeba se nakonec i dočkáme setkání Aarona a Jasona, nebránil bych se tomu. Bavil jsem se.

• 21.12.2019  00:34

E7 mě tenkrát vyloženě nadchla. A možná jsem jeden z mála, kterým se líbila i E8, ale tohle bylo zklamání....efekty super, o tom žádná, ale když ve mě vyvolá jakouž takouž emoci až úplně poslední scéna celého filmu, tak je to špatně...skywalkerova sága si zasloužila mnohem lepší finální epizodu. Jako fanda a z úcty k SW universu dám 3 hvězdy, ale nebál bych se ani dvou...zklamání :( PS: Co jsem absolutně nepochopil, je vývoj postavy generála Huxe. Zvlášť po tom co předváděl v minulých epizodách...?

• 25.9.2019  12:01
    Kořist (2019)

Příjemná jednohubka. Kdo má rád krokodýlí horory, tak tenhle je z těch podařenějších kousků.

• 14.3.2019  12:06
    Creed II (2018)

1000x to samé dokola. Hrdina dostane od vyzyvatele nařezáno a v odvetě mu to vrátí. Tady to ale bylo už moc. Jednoznačně měl titul putovat Viktorovi, nemůžu si pomoct.

• 15.8.2018  10:11

Typická letní pí*ovina, ale vůbec ne špatná. Podařený béčko

• 23.7.2013  17:30

Drsnej Stallone, slušnej Momoa jako záporák a nevýraznej Kang....

• 8.4.2013  13:40
    Lesní duch (2013)

Tak nejděsivější film určitě ne, všehovšudy jsem se leknul asi 2x. Ovšem co se týče gore, tak je film fakt nechutnej. Ta brutalita je tu opravdu maximální. Pokud hodnotím míru děsu, Mama vede, co se týče gore, Evil Dead vyhrává na plné čáre.

<< předchozí 1 2