Rychlovky Ládi Hrušky (2014) (pořad) odpad!

Snad ví kam si má pan Hruška ty nápady a tu vařečku nacpat...

Obchodník se smrtí (2005)

Bezvadný film. Hodně moc přibližuje ke skutečnosti, ale zas né tak moc jak v reálu ale přibližuje. Tyto situace která se někde dějí, jelikož je nevýhodně některé zbraně vozit zpět do vlasti. Někteří toho využijí pohákově bohatnou a navíc zbraně použijí na ty kteří je vyrobili a odkud pochází. (Například USA) tím pádek pak se nemají divit.

Lucy (2014)

Scarlet očarovala, triky ladily, akce byla, podle mě skvělý film na který se dalo koukat a nenudit se. Hlavně mi to ukázalo ikdyž to beru s rezervou jak by to vypadlo, kdyby mozek pracoval doopravdy na 100%. 5.hvězdiček :) :)

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tak skvělá parta co začínala měla pokračovat dál a dál. Charlie, Alan, Jack, jinak bych neměl co dodat, ale až nastoupil Ashton Kutcher, tak mě seriál přestal bavit. Tento seriál budu hodnotit než odešel Charlie Sheen, takže za 5.hvězdiček, ale kdybych měl hodnotit od doby jak nastoupil Kutcher tak to jsou 3.hvězdičky.

Soudce (2014)

Klobouk dolů před skvělým hereckým výkonem Robert Downey Jr. (jako právníka Hanka Palmera a Roberta Duvalla (jako soudce Palmera). Po shlédnutí tohohle filmu, který utekl jako voda jsem si nestačil ani zívnout jen zírat na tak skvělé herecké výkony, které podávali herci, ale hlavně ti hlavní. Stále mám jednu otázku? Hank Palmer (Downey) jak stál v soudní síni po (během) pohřební hostiny u křesla svého otce, který 42.let soudil a Hank jak točil tím křeslem, jestli by tu práci vzal po něm? Podle mě to tam mohlo být, že ji vzal a že se usadil. :) :)

Letiště (2006) (seriál) odpad!

Škoda slov k tak trapnému seriálu.

Velkolepé století (2011) (seriál) odpad!

Tisíc a jedna noc jsem zkousl, ale tohleto totální odpad.

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad) odpad!

Partička byla skvělá, Tele tele mnohem lepší než Mr.GS, ale tohleto je fakt moc.

Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

Pár dementů v čele s blbou blondýnou Pizderkovou.