MaxDamage1

Max Damage

okres Uherské Hradiště

• 11.1.2014  23:14
    Carrie (2013)

Z počátku se mi film zdál naprosto v pořádku. Děj se plynul téměř přesně podle knižní předlohy (a to já rád). Avšak druhá polovina filmu (na kterou jsem se těšil) byla absolutně zmrvená a s knihou nemá pranic společného. Řežisérka se snažila film spestřit,bohužel tomu jen ublížila. Vznikl z toho paskvil a nechápu Kinga,jak mohl k něčemu takovému svolit. Doporučuji si přečíst knihu,než sledovat tenhle film,rozhodně uděláte lepší. PS: Carrie (1976) jsem neviděl.

• 10.1.2014  22:29

Hodnotím za svou ženu,která to sledoval víceméně za mě a byla maximálně spokojená. Já už tolik sice ne,ale dávám na ni. Nejhorší film to není,možná zbytečně dlouhý!!

• 4.1.2014  22:44
    Paradise (1997)

Tak tohle je opravdu ráj. Fanoušek Jenny si zde opravdu příjde na své. Je téměř v každé scéně. Doporučuji! :-)

• 4.11.2013  22:56
    Generation Kill (TV seriál) (2008)

Tento seriál mě trochu zklamal,asi jsem čekal víc než jen tlachání o ničem a kde čekáte na akci a ona stále nepřichází,škoda,dalo se z tohoto tématu vyždímat více. Ale i tak zlatý střed,zázraky nečekejte!!

• 6.8.2013  23:03
    Knot Hole (1971)

Jsou i horší videa,tady je vidět,že si užívali oba hlavní aktéři!! :-)

• 9.7.2013  23:34

Kdybych se na tento film díval v roce jeho uvedení,asi bych dal větší hodnocení. Z dnešního pohledu je ale lehce podprůměrný a svým způsobem i nezáživný. Čekal jsem rozhodně víc. :-(

• 3.6.2013  21:39

Těžko k tomuto filmu něco napsat. Snad jen,že člověk má pořád pocit,že už to někdy viděl. Chybí mi tu originalita a možná i trochu méně filosofování. Snad jsem naivní,ale i mladý černoch v nápravném zařízení pro mladistvé je na tom co do životních zkušeností a rad lépe než 50-letý muž. Ze všech zde čiší životní rady a to mi neříjde jako obraz naší společnosti. Asi jsou v té Americe myšlenkově někde jinde.

• 26.4.2013  22:28
    Smrtící válečníci (TV pořad) (2009)

Na můj vkus velmi špatná TV pořad,který je prakticky o ničem. Jediné,co se dá vyzdvihnout je to,jaké měl který válečník zbraně a jak bojoval. Tzv. fiktivní souboj 2 válečníků (jejich novodobý zástupci jsou k smíchu),kteří se "nemohli" setkat,je nanejvýš trapný a je vidět,že amíci už neví za co vyhodit peníze a co vymyslet!

• 15.4.2013  21:40
    Tajemství 2. světové války (TV seriál) (1998)

Vždy se rád podívám na tenhle dokumentární cyklus. Je to velice poučné a pro fanoušky povinností. Doporučuji!!

• 5.4.2013  21:41

Knihu jsem četl a musím říct, že režisér se snažil docela dobře držet knižního motivu. Konec sice nesedí přesně, ale i tak je film docela slušně natočen. Jestli se u tohoto ale má člověk bát, nevím, mě to děsivé moc nepřišlo. I tak bych to hodnotil jako lepší průměr!!!

• 1.4.2013  21:30

Na béčkový film velmi slušný nářez. Akce bylo dost a konec absolutní masakr. Herecké výkony netřeba známkovat,tady šlo o čirou akci.

• 30.3.2013  22:14
    Méďa (2012)

Tyto filmy mám rád,ale něco mi tam přece chybělo. Nebo tam bylo až moc hluchých míst a nebo spoustu sentimentality. Ale i tak se mi film celkem líbil,ušmudlané 4*.

• 27.3.2013  18:20
    Experti (TV seriál) (2013)

Viděl jsem všechny díly a musím přiznat,že to mělo klesající úroveň. První 2 díly mě bavily a dost jsem se nasmál,další už slabota a konec byl vyloženě přetrpěná bída. I tak ale nemůžu dát nejhorší hodnocení,i kvůli začátku!!

• 16.3.2013  23:54

I když kniha je lepší (doporučuji přečíst), film se povedl také náramně. Napínavý příběh,který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek Japrisota. 5*

• 16.3.2013  21:10
    Kid (2000)

Tak toto je velmi těžký film,všechno od začátku bylo špatně. Dokoukal jsem se na to za trest, tady Bruce opravdu přestřelil,nebýt jeho,možná o tomto filmu nikdy neuslyšíme. Pár dobrých scén a myšlenek tam bylo,proto to nehodnotím nejhorším hodnocením.

• 16.3.2013  21:06

1* za Bruce a 1* za Michelle, žádnou hvězdu za film!!! :-((

• 14.3.2013  20:44

1* za AUTO,jinak brak!! :-(

• 13.3.2013  21:54

S knihou se to sice nedá srovnávat, ale klobouk dolů pro režiséra a scénaristu,že se snažili filmovou předlohou držet knihy. Herecké obsazení kvalitní a krásný výběr přírody na 100%. Přesto mi k tomu filmu něco chybělo,ale i po 3 shlédnutích bych nedokázal dát plný počet!!

• 7.3.2013  16:40

Tohle je opravdu parodie ve špatném smyslu slova. Zbytečná ztráta času. 1* za Jennu!! Škoda,že to bylo moc přehrdinováno,až nesmyslně!!! Sorry,ale tohle ne.

• 7.3.2013  16:35

Jeden z těch lepších Seagalových filmů. Děj je opravdu nenáročný na myšlení,ale náročný na bojové umění. Zde je ve své vrcholné formě. Co je zajímavé,celý film se vejde do 2 dnů a má šmrnc!! :-)

• 19.2.2013  21:58

Takhle staré filmy většinou nesleduji,ale udělal jsem výjimku. Na ten rok (1952) celkem slušné dílko. Žádná moudra v něm ale nehledejte,děj je jednoduchý a hodný začátečníka filmaře. Herci slušní a komu se podaří ho shlédnout,nebude jásat,ale taky nebude zklamán. Takže průměr!!

• 18.2.2013  22:13

Docela jsem se na tento film těšil,ale zažil jsem celkem zklamání. Nemůžu tady hodnotit dabing,k filmu to nepatří. dávám 2 * za nápad a Carmen (která je mimochodem strašná herečka,ale dobrá baba). :-(

• 5.2.2013  19:23
    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)

Když je čas, tak snídám při tomto programu,lepší jak civět do zdi. Ale zázrak kvality to určitě není!!

• 2.2.2013  13:08

Velice slušný film, délka snímku mohla být trochu kratší,ale něco mi tam přece jenom chybělo. Snad více akce,krve,jak jsme zvyklý. Mám rád filmy od Tarantina, mají vysokou kvalitu a člověk se u nich dobře baví. Foxx hrál dobře, DiCaprio slušně, Waltz a S.L.Jackson super. Doporučuji tento snímek.

• 2.2.2013  13:01

Super scénář a velice kvalitní režie. Cením si tento film velice vysoko a dokonce ve školních letech nám ho učitelé pouštěli pro svou autentičnost a nebezpečí neonacismu. Edward Norton ve své životní roli.

• 2.2.2013  13:00

Jeden z nejlepších filmů co jsem viděl (a že jsem ho viděl mockrát), který nikdy neomrzí. Výborně zahrané a fascinující závěr. Ne nadarmo je vysoce hodnocen a kdo tento film neviděl,snad jakoby ani nežil!!

• 2.2.2013  12:59

Velmi slušný film, který nám předvedl na poli hororů „něco nového“ se skvělým hudebním doprovodem. Jakožto fanoušek celé série jsem shlédl všechny díly,které měli sice klesající kvalitu,ale závěry byly vždy překvapující,což se mi u filmů tohoto žánru velice líbí.

• 2.2.2013  12:58
    Kostka (1997)

Dobrý horor se skvělým nápadem. Herecké obsazení je slabší,ale dějová linie to vcelku v pohodě překryje. Škoda dalších pokračování!!! I tak dávám 5 hvězdiček,hl. za nápad,což dnešním hororům podle mě chybí.

• 30.1.2013  20:30
    Hunger Games (2012)

Jedna velká ubohost, 2 hvězdy za efekty a nápad, jinak,kdo tento film neuvidí,ten neprohloupí!!! :-((

• 29.1.2013  23:07

Celkem slušný film. I když nemám rád "americké" předělávky různých pohádek,atd. Tentokrát se mi to líbilo,i když na vyšší hodnocení to z mého pohledu není. Exceluje zde Charlize Theron, která se mi v rolích záporaček velmi líbí a s přibývajícím věkem zraje jako víno. To ona táhne tenhle film k lehké nadprůměrnosti.