• Pornografický

Pravdivá romance (1993)

Špičkový film se skvělým hereckým obsazením, na maximální hodnocení to podle mě ale nemá. Něco tomu chybělo, co by mě po celou dobu filmu přikovalo k ději. Film ale doporučuji ke shlédnutí, úsměvných scén dostatek, akce také, ... !!!

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Vcelku povedené rozzuzlení děje před....Nenadchne,ale ani neurazí. Jsou zde pasáže nudné,ale i napínavé. Viděl jsem i snímek s vystřiženýmy scénami,kde jsou další věci ke spojení mozaiky celého snímku o Twin Peaks. Doporučuji si je vyhledat podívat se na něj,bude potom mnohým zase o něco více věcí jasnějších. Je o nich zmínka i v zajímavostech k filmu.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Jeden z těch lepších Seagalových filmů. Děj je opravdu nenáročný na myšlení,ale náročný na bojové umění. Zde je ve své vrcholné formě. Co je zajímavé,celý film se vejde do 2 dnů a má šmrnc!! :-)

Studený jak kámen (1991)

Na béčkový film velmi slušný nářez. Akce bylo dost a konec absolutní masakr. Herecké výkony netřeba známkovat,tady šlo o čirou akci.

Běžící muž (1987)

Docela slušný film,akorát musím ubrat hvězdy,protože to nemá s knižní předlohou od S.Kinga téměř nic společného. Škoda,že se film nedržel knihy,mohlo to udělat mnohem lépší dojem,takhle to byl jen průměr. Už ty 3 hvězdy jsou moc,ale je to kvůli Arnímu! :-)

Superman 4 (1987) odpad!

Odpad dávám málokdy, ale tento snímek si ho opravdu zaslouží. Děs a bída, člověk se snad musí smát těm absurditám ve filmu, které popírají fyzikální zákony. Jestliže první díl byl dobrý a druhý ještě lepší, tak potom další pokračování nemají se supermanem pranic společného. Lidé zapamatujte si pouze první dva díly a zapomeňte, že ještě existují další dva z původní série. Díky bohu konec!!

2010: Druhá vesmírná odysea (1984)

Já jsem ze snímku nadmíru spokojený. Pro fanoušky Sci-fi snad i povinnost. Rozzuzlení 2001, poněvadž to si o to koledovalo. Napětím 2001 podle mého názoru překonává!

Vražedné léto (1983)

I když kniha je lepší (doporučuji přečíst), film se povedl také náramně. Napínavý příběh,který by si neměl nechat ujít žádný fanoušek Japrisota. 5*

Caligola: La storia mai raccontata (1982)

Absolutně nezáživná podívaná,ani zmíněná "lákadla" nemůžou tento film nadhodnotit. Rozhodně ztráta času!! :-(