• Pornografický

S tebou mě baví svět (1982)

S tebou mě baví svět,to neznamená,že mě bude bavit tenhle film!! :-))

Děti zítřků (1980)

Idealizovaný film, těžko ho hodnotit, herecky zdařilé, ale není to můj šálek čaje!! Každý si musí udělat obrázek sám k tomuto filmu.

Stíny horkého léta (1977)

Ze začátku se mi zdál film slabý,ale když se člověk dlouze zamyslí nad dějem a pochopí všechny souvislosti,tak nelze než smeknout. Příběh poměrně jednoduchý,ale zato výstižný a hlavně zaměřený pro náročného diváka.

Ilsa, strážkyně harému naftového šejka (1976) odpad!

Před shlédnutím druhého dílu Ilsy jsem ani moc nečekal. Je ještě horší než díl první a není v něm absolutně nic co by stálo za zmínku. Děj je chudý, sexu málo, mučení a nechutnosti slabota. Ještě mě čeká třetí díl, ale už teď se ho obávám (myslím kvalitou).

Ilsa: vlčice SS (1975)

Dávám jednu hvězdu za velitelku a její 2 blond pobočnice, jinak brak a velká nuda!!

Knot Hole (1971)

Jsou i horší videa,tady je vidět,že si užívali oba hlavní aktéři!! :-)

Bitva na Neretvě (1969)

Překvapivě dobrý film, mile mě překvapil svoji velikostí a realistickýmy souboji. Když se dívám na rok natočení a koprodukci, jsem mile překvapen hereckým obsazením. Doporučuji shlédnout, válečný film, jak se patří!!

Křižáci (1960)

Pro ty, kdo nečetl knižní předlohu se může film zdát chaotický, nevyrovnaný s rychlým spádem. Kniha je mnohem záživnější a emotivnější. V Polsku to však mají nejspíš jako povinnou četbu a rozumějí tomuto filmu. Mě se zdál celkem dobře zpracovaný, i když pár chyb by se našlo. Pro plynulost děje však bylo zapotřebí nějaké pasáže filmu upravit. Celkově povedená předloha i s ohledem na rok vzniku. Slušel by se novější a s modernější technologií natočený film. Nemám více výhrad.

V plném slunci (1960)

Výborně propracovaný příběh a skvělý Delon. Jak se blíží finále, tak má film grády. Doporučuji shlédnout!! :-)

Sedm samurajů (1954)

Ono to není vůbec špatný film, naopak výborná práce. Nečekal jsem od něj mnoho, ale jsem mile překvapen. Plný počet poprávu uděluji, člověk se po celou délku filmu nemůže nudit.