Rychle a zběsile 8 (2017)

To, že sa garážový autíčkár prepracoval až na bojovníka vo vojne nadnárodných korporácií by na začiatku tohto, už dá sa povedať seriálu, nevymyslel asi ani Hans Ch.Andersen. Napriek niektorým na hlavu padnutým pasážam v scenári a asi logike a fyzike vlastného FF vesmíru, sa na to z nejakého záhadného dôvodu stále dá pozerať. Súboje alfa samčích pózerov / Rock, Statham ../ a dokonale sexi emancipovaných superžien / Letty, Charlize../ vkusne dopĺňajú niektoré komické postavičky. Už zopár dielov čakám kedy ten škriekajúci černoško zahučí, ale evidentne, stále každého baví najviac :) Samozrejme v závere každého dielu je jasné , že všetko v happyend usmerní MEGA ALFA SAMEC Torreto, ktorému mu logicky všetci odpustia všetko a kráľovské žezlo drží pevne v rukách. 70%

Život (2017)

No ty voleee! Tak taketo peckove scifi som necakal. Napinave po cely cas a ten koniec.. no parada!

Paterson (2016)

Dobre natocena a zahrana nuda, ale stale je to nuda...

Únos (2017)

Normálne by som dal asi 3*, ale kedze je to SK film tak pridám. Plus za odvahu to natočiť, taký film SK potrebovalo a čo sa týka kvality filmu, tiež sa to nestratí. Herecké výkony boli striedavé dobré aj zlé, atmosfera 90ok bola vykreslená dobre a niektoré scény tú dobu fakt vystihli. Film ako taký naozaj smutný a depresívny o to viac ak si človek uvedomí, že sa čerpá zo skutočných udalostí. SPOILER: Vyzdvihol by som scénu ked Robo zomiera, na pomery slovenského filmu naozaj dobre natočená a bola v nej silná emócia. 77%

Logan: Wolverine (2017)

Logan zasluzis si mojich 5 *, lebo si moj hrdina, vzdy nim budes... We all deserve to see our heroes die as they lived for us.

Taboo - Episode 7 (2017) (epizoda)

Lahodkovy diel s poslednou orgazmickou vetou :)

Místo u moře (2016)

Velmi realne od A az p Z, bez prikras a zbytocneho patosu a to ocenujem, Affleck ma prekvapil a celkovo asi nemam co vytknut. 91%

Hačikó - příběh psa (2009)

Ten film je krásny, ale dokazal som ho vidiet len raz /inak by som dal mozno aj 5*/ Nedokazem sa znova pozerat na to ako ten pes trpí.

La La Land (2016)

čakal som, že by ma to mohlo niečím nadchnúťvzhľadom k ohlasom, ale nenadchlo. Gosling pre mňa opäť raz nezapamätateľný, nechápem nomináciu na Oscara. Tešil som sa na Johna Legenda,ktorý je môj obľúbenec a to, že ho dali do role kvazi komercneho hudobnika bez vkusu alebo co tym chceli povedat, to ma dost sklamalo. Kazdopadne muzikal ma málokedy dostane a nedostal ma ani teraz. 60%

Krvavé peníze (2014)

Sám doma a krvavé prachy.., tak sa to malo volať :) Teda aspon ten koniec mi prisiel ako ked Kevin caka na zlodejov haha 55%