Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Buhuzel se to po 37 minute stava takovou Smithivinou, ze jsem to vypl,a promintnu-li do hodnoceni pomer pocitu inteligne traveneho casu, snad i nejaky komentar, tri jsou vic nez dost. zezacatku s epomerne slusne tvarici komendie se behem nekolka malo minut meni v tak nesnesitelnou romantarnu, ze jedine "ukonceni produkce" dovoli dat nadprumer. alespon mam ten pocit, selanka mi prijde zbytecna.

Blade Runner (1982)

Zase naprosto subjektivni. Pmaly, roztrhany, Ford je takovej americkej Vasut, no jo, jenze takovyhle ponurosti aby jeden pohledal, kdyz je ma rad. S ucty ke Scottovi dam ctyri, ale pustim si to znova. Je to dvacet let, co jsem to videl. Opet: je to STARY !!!!!!

Mezi náhrobními kameny (2014)

asi nejlepsi kus, co jsem s tim panem videl. Na Ameriku slusne syrovy, i kdyz samozrejme se to neobeslo bez tradicnich klise. dik Verbale.

Repo Men (2010)

Tohle nebude objektivni. vseobecne mam slabost pro odobny vize budoucnosti, hluchy mista napravi par dobrejch zertu.... Ale z tak naslaplyho tematu mohl bejt kult. Obzvlast dneska, kdy se podobna budoucnost rysuje vcelku konkretne. Ale Whitaker zase ukazal.

Crash (1996) odpad!

je to dvacet let, pro hnidopichy teda skoro, co jsem to videl, a bylo mi malo pres dvacet....ale me to rozhodne nepobavilo a jestli to melo mit poselstvi, nebo dokonce nejakou vypovedni hodnotu, tak to mi tenkrat rozhodne uniklo. prislo mi to jako cista exhibice, a to bizarnosti, co maj hlavu a patu nebo umi pobavit, jsem se tenkrat rozhodne nebal.... ale uznavam, tenkrat jsem ve filmech jetse hledal konkretni veci. minimalne treba dej :) tnhle film mne tenkrat proste nezaujal vubec nicim.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Parkrat jsem kdyyyysi nekde zahlid' kus v televizi a ta vyprava mi prisla tak desna, ze me nikdy nenapadlo, ze to muze bejt neco tak genialniho. Pak jse precet' knizky, videl serial, precet' vsechno, co napsal sam Grant i Naylorova Posledniho cloveka... Chytry, anglicky, neni co dodat... Jestli si neco zaslouzi absolutorium, tak tohle rozhodne.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Dobry. Dobre obsazeny, dobre zahrany, solidne zrezirovany,proste slusna adaptace. Ty knizky jsou ale absolutni.

Zběsilost v srdci (1990)

Dlouho vubec muj nejoblibenejsi film. Proste Love Me Tender.