Návrat blbýho a blbějšího (2014)

Tak tento návrat sa moc nepodaril ... očakávené záchvaty smiechu vystriedalo sklamanie .... J.Carrey ešte ako tak ustál ale J.Daniels skoro vôbec... dúfam , že Návrat Geronta a Gerontného už nebude.

Rachot v Bronxu (1995)

Jeho Božské Relikvie už pre mňa ostanú neprekonatelné za celkový dojem dávam * a za Jackie-ho kung-fu opus **.

Ouija (2014) odpad!

OUIJAjajááj .... v tej amerike asi fetujú nejaký nový druh zelenej rastliny , pretože si neviem inak vysvetliť jak môže niekto natočiť / v produkcii s Michaelom Bay-om!!! čo ma vyslovene šokovalo/ takúto ,, sprosťárnu ,, ...práve som 84 minút svojho života spláchol do hajzla.

Hluboko v lesích (2012)

Celkom slušná B-čková ,, bloody ,, úchyláreň z Chile!!! ktorá by mala predpoklady na vyššiu ligu /... americkú verziu som ešte nevidel a len dúfam , že hu Patrik tak nedoku*vil ako túto - tá kamera , strih + ďalších veľa veci to je strašné / , lenže to by hu musel režírovať niekto iný a nie grambla.

Divergence (2014)

Prvá polovička filmu bola na moje prekvapenie celkom pozerateľná/ očakával som totižto nejakú zamilovanú sci-fi sr*čku/ .... lenže ono to love-sci -fi prišlo v tej druhej polovičke , ktoré to všetko dobré z tej prvej polovičky totálne posr*lo .... potom to bolo už len nudné -rozbrblané - rozťahané - tzv. babské pozeranie...taký prapodivný mix Twajlajtu a Hangr Gejms... ale určite viem , že pokračovanie si pozriem i keď teraz už s toho nemám moc dobrý pocit.

Mechanik (2004)

50 kilový psychicky narušený Ch. Bale a jeho savo-trip cesta samotným peklom ...

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Predpokladal som správne , že na svojho predchodcu to určite nebude mať ... myslím si ,že režísérske duo Rodriguez a Miller mohli s toho určite vytrieskať viac /času mali habadej/ než nám ponúkli ... absencia Q. Tarantina je tam pre mňa značne citeľná inak verím , že by hodnotenie bolo vyššie .... A teraz samostatná ,, kapitola ,, filmu Eva Green/Ava/ .... hneď pri prvom zábere /nemám na mysli ten erotický/ ako sa objavila na scéne sa mi prudko zdvihol tlak a následne nie len ten :-) ... teta zelená je kombináciu ztelesnením anjela a satana v jednom balení a k tomu ešte ten jej pár nádherných tvarovaných ceckov ... to ako pohybuje telom - ako vie perami gestikulovať plus ten jej pohľad uffff ,,, tam nemám čo vytknúť plných 5* a ešte čosi naviac.

Jackass: Film (2002)

Druh humoru ktorý nemusí sadnúť každému .... pred 10 rokmi by som dal plný počet dnes už je to ,,len,, za slabšie 3.