Živí mrtví - Provedení (2021) (epizoda)

Tak novej záporák naprostej topovec. Neskutečně se těšim na nový díly.

První večeře (2021) (pořad) odpad!

Patřil jsem mezi nejzarputilejší fanoušky ZP, ale začínám bejt jeho hejtr. Ten by si pro prachy nechal snad vytrhat i poslední vlasy na hlavě.. Ten mamon co mu čumí z očí je fakt nesnesitelnej. Zdendo: Musíš chtít víc?!!

Živí mrtví - Tříska (2021) (epizoda) odpad!

Nejhorší epizoda ze všech. Fanoušci TWD na to vůbec nekoukejte...

The Haunting - Skličující ticho (2018) (epizoda) odpad!

Tak konec totální zklamání. Nakonec z domu udělaj trapný rodinný tajemství, kde je teplo rodinného krbu. Seriál top, konec debilní.

Zase Vánoce (2020) odpad!

Ani jsem to nedokoukal. Neskutečně přehrávaný a fakt mega otravný. Tohle se do složky Vánoční movies nezařadilo.

MasterChef Česko - Série 4 (2020) (série) odpad!

Kvůli Pavlíně jsem to přestal sledovat. Škoda :( minulá řada byla top, ale tohle se fakt nedá

Last Christmas (2019) odpad!

No takže ,,Vánoční" romantická komedie je spíše hloupá romantická komedie, prošpikovaná politikou (což mě už extrémně štve) a duch Vánoc na vás rozhodně nedýchne. O Vánocích to de facto vůbec není, jsou spíš často skloňovány a jsou v pozadí, ale poselství filmu je jiné: Podporovatelé Brexitu jsou špatní, původní obyvatelé (bílí Angličané) jsou zlí, viz mladík, který křičí v autobuse na přistěhovalce. Velmi často zde uvidíte opálené, nové obyvatele Londýna, (to jsou Ti lepší, co mají srdce, pracují v charitě apod.), plus k tomu nechybí ani usmíření rodiny s lesbickou dcerou, takže takový film si na Vánoce může pustit akorát tak zarytý volič TOP 09, pro ostatní to rozhodně není vánoční film, ale kravina.