Jan Žižka (2022) odpad!

Jenom zneužití jména Žižky, jinak příběh úplná, vymyšlená hovadina. By mě zajímalo kolik na tomhle Jákl prodělá.

Tři bratři (2014) odpad!

Nejlepší část toho filmu byla když sem ho vypnul.

Vánoce na spadnutí (2022) odpad!

Tak to byla neskutečná kundafáčovina. Rozpočet byl asi tolik co profetila Lindsay za den. Ani na to nekoukejte.

Love Island (2021) (pořad) odpad!

Moje pani na to, z nějakého zvráceného důvodu, kouká. Nudná sračka, kde pár totálních IQ tykve mele svoje rozumy. Neděje se tam absolutně nic zábavného, když koukala na Australskou verzi, tam to občas bylo napínavý/záživný. Tady totální odpad.

Survivor Česko & Slovensko - Série 1 (2022) (série) odpad!

Nemohlo to dopadnout jinak. Moderátor Všudesenaseru Novotný a hrstka brutálně otravných lidí počínaje Pazderkovou a Chilli od Kočili konče jasně zajistí televizní katastrofu. Propadák roku jsme vychytali hned na začátku roku a nic horšího doufejme nepřijde.

Gomora - Sie nennen es den Gulag (2021) (epizoda)

Za mě teda zápletka obří zklamání. Gennaro odpustí Cirovi, že mu zabije oba rodiče a pak mu neodpustí, že žil a nedal o sobě vědět a nechal ho samotného? Moc mi to nedává smysl. Doufal sem, že to bude o tom, že půjdou spolu po Forcella boyz a místo toho jdou proti sobě, no, uvidíme jak to bude dál, ale za mě zklamání.

Clausovi (2020) odpad!

Začátek vypadal fakt zajímavě, ale zvrhlo se to do ultrasračky se skřítkama (tlusté otravné ženy) a absolutně nudnou, ohranou zápletkou. 👎

Karel (2020) odpad!

Už se těšim až natočej film Andrej. Už byl Meky, sidliskovej sen, teď Karel. OMG

V tom (2020) odpad!

Neskutečná sračka. Hlavní herečka protivná jak 80letá paní v MHD týden před důchodem, vlastně, mnohem otravnější.